برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جزیره Kekova آنتالیا

جزیره زیبا و باستانی Kekova ترکیه

چراغ خواب

Kekova،در آنتالیا، ترکیه مشهور به جزیره خرابه های باستانی و آب کریستالی پاک . یک جزیره غیر مسکونی کوچک در دریای مدیترانه که طیف وسیعی از فعالیت های فضای باز را فراهم می کند. بعد از آنکه ایتالیا ادعاهایی در مورد این جزیره داشت اما سرانجام  جزیره Kekova به ترکیه اعطا شد. . یک شهر باستانی در اینجا پیش از دوران مسیحیت ایجاد شده است، اما با یک زلزله در قرن ۲ از بین رفته است.

بعدها در دوران بیزانس دوباره شهر رشد کرد، اما حملات دائمی اعراب منجر به ترک جزیره شد.. امروزه جزیره روزانه مسافرین را از ساحل آنتالیا جذب خود می کند که دارای استراحتگاه های متعدد است. آب فیروزه ای کریستالی و ویرانه های باستانی که زیر دریا یا پراکنده در اطراف جزیره غرق شده اند، و همچنین شنا کردن جاذبه های محبوب در این جزیره است.

چرا به آنجا برویم؟

برای کشف حوادث غریب و خرابی های تاریخی.  در حال حاضر برای همه انواع اهداف گردشگری قابل دسترسی است.

چه وقتی به آنجا برویم؟

فصل اوج سفر در تابستان است – آب و هوای گرم است، آب گرم و دلپذیر است برای حمام کردن. بیشتر تور قایقی نیز در این زمان در دسترس است.

چگونه می توانم  به آنجا بروم؟

توسط قایق از آنتالیا

 

جزیره Kekova آنتالیا

 

 

جزیره Kekova آنتالیا

 

جزیره Kekova آنتالیا

 

جزیره Kekova آنتالیا

 

جزیره Kekova آنتالیا

 

جزیره Kekova آنتالیا

 

جزیره Kekova آنتالیا

 

جزیره Kekova آنتالیا

 

جزیره Kekova آنتالیا

 

جزیره Kekova آنتالیا

 

کی کوا جزیره Kekova آنتالیا
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
Kekova،در آنتالیا، ترکیه مشهور به جزیره خرابه های باستانی و آب کریستالی پاک . یک جزیره غیر مسکونی کوچک در دریای مدیترانه که طیف وسیعی از فعالیت های فضای باز را فراهم می کند. بعد از آنکه ایتالیا ادعاهایی در مورد این جزیره داشت اما سرانجام  جزیره Kekova به ترکیه اعطا شد. . یک شهر باستانی در اینجا پیش از دوران مسیحیت ایجاد شده است، اما با یک زلزله در قرن ۲ از بین رفته است. بعدها در دوران بیزانس دوباره شهر رشد کرد، اما حملات دائمی اعراب منجر به ترک جزیره شد.. امروزه جزیره روزانه مسافرین را از ساحل آنتالیا جذب خود می کند که دارای استراحتگاه های متعدد است. آب فیروزه ای کریستالی و ویرانه های باستانی که زیر دریا یا پراکنده در اطراف جزیره غرق شده اند، و همچنین شنا کردن جاذبه های محبوب در این جزیره است. چرا به آنجا برویم؟ برای کشف حوادث غریب و خرابی های تاریخی.  در حال حاضر برای همه انواع اهداف گردشگری قابل دسترسی است. چه وقتی به آنجا برویم؟ فصل اوج سفر در تابستان است - آب و هوای گرم است، آب گرم و دلپذیر است برای حمام کردن. بیشتر تور قایقی نیز در این زمان در دسترس است. چگونه می توانم  به آنجا بروم؟ توسط قایق از آنتالیا                        

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند