برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
پارک شکوفه گیلاس

دریاچه شکوفه گیلاس، ژاپن

چراغ خواب

دریاچه شکوفه گیلاس در ژاپن واقع شده و جذابیت خاص آن بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند.

شکوفه گیلاس ژاپنی یا sakura ساکورا در جهان به عنوان درخت ملی ژاپن شناخته شده است.و این درخت و شکوفه های آن نقش برجسته و مهمی در فرهنگ و تاریخ ژاپن داشته و دارد .

انواع مختلف درختان گیلاس وجود دارد که در پارک های ساکورا در ژاپن رشد می کنند. هیجان انگیزترین روزها در اینجا روزهای فصل بهار هستند، وقتی که شکوفه ها همه جا را پر می کنند .این پدیده فقط چند روز طول می کشد بنابراین، ژاپنی ها آن را جشن می گیرند.

 

ساکورا

ساکورا نماد زندگی طولانی و زیبایی است. شکوفه ها اغلب در هنر ژاپنی، مانگا، انیمیشن و فیلم، و همچنین کیمونو، لوازم التحریر، لوازم آشپزی و حتی خالکوبی ها به تصویر کشیده شده اند.

دریاچه شکوفه های گیلاس به دلیل چراغ هایی که در زیر درختان قرار دارند شب ها نیز منحصر به فرد است. پس از غروب آفتاب، پارک با شکوفه های گیلاس و بازتاب های آنها در سطح آب روشن می شود. آرامش و زیبایی در این پارک توام است .

 

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • جالب بود 
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
دریاچه شکوفه گیلاس در ژاپن واقع شده و جذابیت خاص آن بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند. شکوفه گیلاس ژاپنی یا sakura ساکورا در جهان به عنوان درخت ملی ژاپن شناخته شده است.و این درخت و شکوفه های آن نقش برجسته و مهمی در فرهنگ و تاریخ ژاپن داشته و دارد . انواع مختلف درختان گیلاس وجود دارد که در پارک های ساکورا در ژاپن رشد می کنند. هیجان انگیزترین روزها در اینجا روزهای فصل بهار هستند، وقتی که شکوفه ها همه جا را پر می کنند .این پدیده فقط چند روز طول می کشد بنابراین، ژاپنی ها آن را جشن می گیرند.   ساکورا نماد زندگی طولانی و زیبایی است. شکوفه ها اغلب در هنر ژاپنی، مانگا، انیمیشن و فیلم، و همچنین کیمونو، لوازم التحریر، لوازم آشپزی و حتی خالکوبی ها به تصویر کشیده شده اند. دریاچه شکوفه های گیلاس به دلیل چراغ هایی که در زیر درختان قرار دارند شب ها نیز منحصر به فرد است. پس از غروب آفتاب، پارک با شکوفه های گیلاس و بازتاب های آنها در سطح آب روشن می شود. آرامش و زیبایی در این پارک توام است .  

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند