برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های شهر سالوادور

دیدنی های شهر سالوادور

با سایت برترین جاذبه ها همراه بهترین مناظر و جاهای دیدنی شهر معروف سالوادور برزیل باشید

 

Igreja do Senhor do Bonfim  .۵

 

Igreja do Senhor do Bonfim

 

یکی از محبوب ترین کلیساها Igreja do Senhor do Bonfim است که در سال ۱۷۴۵-۵۴ ساخته شده است. اتاق سابق کلیسای کاتولیک شامل هزاران پیشنهاد است. در روز دوشنبه بعد از شستشو، جشنی با غذاهای محلی و نوشیدنی، رقص سامبا دوردا و اجرای کاپوئیرا، یک هنر رزمی برزیلی منحصر به فرد برگزار می شود.

۶٫ سواحل سالوادور

 

سواحل

 

سالوادور در یک شبه جزیره قرار دارد که بندر اصلی Baia do Todos Santos  را از اقیانوس اطلس جدا می کند. هر دو سواحل خلیج و اقیانوس با سواحل ماسه ای سفید پوشانده شده اند که در آن مردم محلی به گشت و گذار و شنا می پردازند. سواحل در سمت خلیج حفاظت شده و مناسب برای شنا هستند، در حالی که آنهایی که به سمت اقیانوس قرار دارند همواره با موج زیادی مواجه می شود.

 

Igreja Nosa Senhora do Rosário dos Pretos  .۷

 

Igreja Nosa Senhora do Rosário dos Pretos

 

ساخت این کلیسای زیبای باروک در سال ۱۷۰۴ آغاز شد، زمانی که پادشاه پرتغال زمین را به ارمنستان داد. از انجایی که بیشتر کارگران برده بودند و فقط می توانستند شب هنگام بعد از ساعت کاری اصلیشان به کار بپردازند، بنابراین فرایند ساختمان سازی به اهستگی و تقریبا طی یک قرن انجام شد. تا سال ۱۸۷۰ نه تنها نمای ساختمان (در حال حاضر به رنگ آسمان آبی رنگ است) به اتمام نرسیده بود بلکه کار برج شروع هم نشده بود. این کلیسا برای جمعیت بردگان سیاه و بردگان آزاد شده که مجاز به عبادت در کلیساهای دیگر شهر نبودند ساخته شد.

 

Cidade Baixa  .۸  (شهر پایینتر)

 

Cidade Baixa (شهر پایینتر)

 

در مرکز Elevador Lacerda، مرکز تجارت و کسب و کار Salvador در امتداد بندر گسترش یافت که از آن می توانید یک قایق برای دیدار از Forte São Marcelo داشته باشید. در نزدیکی آسانسور، کلیسای باروک قرار داده شده که توسط Nossa Senhora da Conceição da Praia بین سال های ۱۷۳۹ و ۱۷۶۵ ساخته شده است.  نقاشی سقف آن، توسط خوزه جواکیم دا روچا در سال ۱۷۷۳ انجام شد که شاهکار ترومبو لوئیل است. در کلیسا موزه هنر مقدس به نمایش در آمده است.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

خبرنامه سایت
اطلاع از
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا تور ترکیه جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی ارزان رپورتاژ آگهی گردشگری زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند

تبلیغ