برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های ونیز ایتالیا

دیدنی های شگفت انگیز ونیز

ونیز جواهری از ایتالیا، که بعدها به عنوان یک جاذبه قدرتمند جداگانه شناخته شد، ونیز دارای آرامشی عاشقانه است. فراوانی میراث تاریخی، آثار معماری و فعالیت های سرگرم کننده مختلف، یک تعطیلات فراموش نشدنی را در این شهر فراهم می کند. در این شهر یا بهتر است بگوییم شهر روی آب جاذبه ها و دیدنی های متفاوت و زیادی وجود دارد اما لیست ۱۰ تایی سایت برترین جاذبه ها را از دست نباید داد .

 


 

۱۰٫ کاوش در پل ها

از آنجا که این شهر با یکسری کانال ها به هم متصل است، ساختمان ها و پیاده رو ها توسط پل ها متصل می شوند و این خودش به تنهایی آثار هنری است. بسیاری از جزئیات، سبک ها و اندازه های مختلف، پل های ونیزی نیز در میان نمادهای شهر قرار دارند.

چه چیزی را ببینید؟

در این میان محبوب ترین پل ها عبارتند از: Rialto، Scalzi، DelAccademia، Costituzione، پل Sighs و بسیاری پل های دیگر !

 

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

پل ونیز بالا

 

 

بالا ونیز پل 2

 

بالا ونیز پل 4

 

Ponte dei Scalzi Bridge - یکی از سه کانال بزرگ کانال است

 


۹٫ خوردن برخی ماهی هاو غذاهای دریایی

این تالاب باعث فراوانی ماهی ها برای قرن ها را فراهم کرده است. بازار ماهی خود به تنهایی یک تجربه فراموش نشدنی ارائه می دهد، جایی که شما می توانید گونه های دریایی را که حتی قبلا اسم آنها را هم نشنیده اید پیدا کنید !

چرا این کار را انجام بدهیم؟

چیزی را پیدا کنید که قبلا در بازار Rialto و Chioggia مورد تجربه قرار نگرفته است. این تجربه واقعی ترین تجربه ونیزی را ارائه می دهد!

 

بالا ونیز ماهی

 

بالا ونیز ماهی2

 

بالا ونیز ماهی عکس توسط Yanidel

 


۸٫ قصر Doge’s

در این کاخ چیزهای زیادی وجود دارد. بازدیدکنندگان می توانند معماری بی نظیر، فضای داخلی و نمایشگاه را تحسین کنند. موزه اطلاعات نیز بینشی را از یکی شهرهای با نفوذ  در آن زمان را فراهم می کند ، تصمیمات مهم سیاسی ای در اینجا اتخاذ شد و به تصویب رسید. مسافران می توانند یک تور هدایت شده را دریافت کنند تا اطالاعات لازم را از اینجا بدست آوررند

چرا به آنجا برویم؟

معماری تعجب آور، مکانی تاریخی مهم، یکی از جاذبه های محبوب در ونیز است.از قرن ۱۴ میلادی محل اقامتی Doge’s ونیزی بوده است .

 

بالا ونیز-سگ-عکس ژن لووف

 

Top Venice-Doge-Photo by Monika Hoffmann

 

Top Venice-Doge-Photo by sandy

 

بالا ونیز-سگ-عکس توسط بن لوکاس لی

 


۷٫ شرکت در کارناوال ونیز

جشن رنگارنگی که فقط یک روز قبل از چهارشنبه خاکستری است. ریشه های آن به سال ۱۱۶۲ باز می گردد. ماسک های ونیزی، کارناوال را تعریف می کنند، که این امر باعث می شود بسیاری از گروه های تئاترجذب شوند تا در آن شرکت کنند. مردم از سراسر جهان برای دیدن آن می آیند و درواقع خود آنها بخشی از این جشن زیبا هستند!

چرا به آنجا برویم؟

جشنی ظریف، تاریخی، عجیب و غریب و پر جنب و جوش که باعث می شود که شما در یک رویا زندگی کنید و در یک روز به یک رمان تاریخی تبدیل به شخصیت دیگری شوید!

 

بالا ونیز کارناوال-عکس نورا د آنجلی

 

بالا ونیز کارناوال-عکس از سوکوم سووانمونگکول

 

بالا ونیز Carnival2

 

بالا ونیز کارناوال

 


۶٫ بازدید از San Giorgio Maggiore

جزیره ای کوچک و برج های تاریخی آن که از دور به قله شباهت دارند. از سمت جنوب از جزیره اصلی به نظر می رسد مانند oases زیبا ای در وسط دریا است. کلیسای سن جورجیو ماجورو، نماد اصلی جزیره و شاهکار پالادیو است.

چرا به آنجا برویم؟

این جزیره یک مرکز تئاتر، کتابخانه و هنر است که مرکز فرهنگی جذابی است.

 

بالا ونیز San Giorgio Maggiore-عکس توسط دانیل متز

 

بالا ونیز سان جورجیا ماجوره 2

 

بالا ونیز سان گورجیا ماجوره

 


 

این مطلب جذاب ادامه دارد ……

آیا این مطلب مفید بود ؟

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا تور ترکیه جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی ارزان رپورتاژ آگهی گردشگری زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند

تبلیغات