برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های بلد اسلوونی

زیبایی های شهر بلد اسلوونی

محرم

با ادامه مطلب جذاب زیباترین مکانهای توریستی و گردشگری شهر بلد کشور اسلوونی همراه سایت برترین جاذبه ها باشید


۶٫ بازدید از پارک ملی Triglav

پارک Triglav قطعا در لیست محل های بازدید است! این تنها پارک ملی اسلوونی است  و دریاچه بلد واقع در آستانه پارک قرار دارد. پذیرش ان رایگان است و تعدادی از فعالیت های محبوب تابستانی در پارک از جمله پیاده روی، قایقرانی و اسب سواری وجود دارد. احتمالا محبوب ترین مکان برای پیاده روی در پارک Triglav، بالاترین قله اسلوونی است اما مخصوص افرادی است که آمادگی جسمانی خوبی داشته باشند .

پارک ملی Triglav، جولای آلپ، اسلوونی
پارک ملی Triglav، جولای آلپ، اسلوونی

 ۷٫ اقامت در مزارع محلی

چه راهی بهتر برای یادگیری نسبت به زندگی مردم محلی در طول اقامت است؟ اقامتگاه های مزرعه یک گزینه محبوب در اطراف بلد هستند و آنها به شما فرصتی برای کمک به حیوانات مزرعه، ساخت پنیر یا سایر فعالیت های سنتی می دهند ، اما اقامت مزرعه اجازه خواهد داد که شما بیرون بروید و واقعا با طبیعت و زندگی محلی ارتباط برقرار کنید.

مزارع منطقه بلد که ما توصیه می کنیم : Farm Stay Dolinar Krainer و مزرعه گردشگریBiscu

Farm Stay Dolinar Krainer
مزرعه گردشگری مزرعه بیسکو

یکی دیگر از گزینه های اقامت عالی این است که در اردوگاه در کنار لبه دریاچه اقامت داشته باشید . با قیمت های معمول Bled (در مقایسه با دیگر نقاط اسلوونی حداقل)، کمی شما را از پول خرج کردن برای فعالیت های مختلف نجات می دهد .

 


 ۸٫ لذت بردن از برخی از فعالیت های ورزشی زمستانی

در طول فصل زمستان Bled محل سرگرم کننده ای است. دریاچه یخ زده نیست، بنابراین شما هنوز می توانید قایق را برای کلیسا استفاده کنید و پیاده روی نیز بسیار سرگرم کننده است، اما علاوه بر فعالیت های عادی که می توانید در آن شرکت کنید، فعالیت های بیشتری نیز وجود دارد. منطقه، مانند اسکی آلپاین و یا Nordic، snowshoeing، و موارد بیشتر. بر خلاف بسیاری از مکان های دیگر در آلپ، شما گردشگران زیادی را پیدا نخواهید کرد، که باعث  شود مکان مناسب برای عقب نشینی آرام و رمانتیک نداشته باشید. بهترین گزینه اگر در بیل برای سال نو هستید، یک نمایش آتش بازی فوق العاده در کنار دریاچه است .

بلد در زمستان
بلد در زمستان

۹٫ مسیر قطار Steam Bohinj

یکی از راه های مورد علاقه برای دیدن مناظر از پنجره قطار Bohinj است . در حین سفر شما راه خود را از طریق کوه ها می گذارنید و همه ی آنچه را که منطقه می تواند ارائه دهد را می ببینید. یک احساس قدیمی به زمان در آین سفر وجود دارد .

راه آهن Bohinj Steam
راه آهن Bohinj Steam

۱۰٫ غار زیر زمینی Postojna

این غارها در نزدیکی بلد واقع شده اند و حتی اگر شما در مورد غارها زیاد بدانید، مطمئنا توسط استالاکتیت ها و استالاگمیت هایی که شما ظاهرا از هر سطحی در غارها پیدا می کنید، جذاب خواهد شد.شما همچنین باید از قلعه پردجاما که حدود پنج مایلی از غارها فاصله دارد عبور کنید. این قلعه رنسانس، که به سمت صخره ها ساخته شده است، می تواند هر رمان فانتزی را ایجاد کرده باشد. اگرچه من از دیدگاه های قلعه بلد لذت می برم، Predjama قطعا  بهترین قلعه در منطقه است .

قلعه پرادااما، اسلوونی
غار Postojna، اسلوونی
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
با ادامه مطلب جذاب زیباترین مکانهای توریستی و گردشگری شهر بلد کشور اسلوونی همراه سایت برترین جاذبه ها باشید ۶٫ بازدید از پارک ملی Triglav پارک Triglav قطعا در لیست محل های بازدید است! این تنها پارک ملی اسلوونی است  و دریاچه بلد واقع در آستانه پارک قرار دارد. پذیرش ان رایگان است و تعدادی از فعالیت های محبوب تابستانی در پارک از جمله پیاده روی، قایقرانی و اسب سواری وجود دارد. احتمالا محبوب ترین مکان برای پیاده روی در پارک Triglav، بالاترین قله اسلوونی است اما مخصوص افرادی است که آمادگی جسمانی خوبی داشته باشند .  ۷٫ اقامت در مزارع محلی چه راهی بهتر برای یادگیری نسبت به زندگی مردم محلی در طول اقامت است؟ اقامتگاه های مزرعه یک گزینه محبوب در اطراف بلد هستند و آنها به شما فرصتی برای کمک به حیوانات مزرعه، ساخت پنیر یا سایر فعالیت های سنتی می دهند ، اما اقامت مزرعه اجازه خواهد داد که شما بیرون بروید و واقعا با طبیعت و زندگی محلی ارتباط برقرار کنید. مزارع منطقه بلد که ما توصیه می کنیم : Farm Stay Dolinar Krainer و مزرعه گردشگریBiscu یکی دیگر از گزینه های اقامت عالی این است که در اردوگاه در کنار لبه دریاچه اقامت داشته باشید . با قیمت های معمول Bled (در مقایسه با دیگر نقاط اسلوونی حداقل)، کمی شما را از پول خرج کردن برای فعالیت های مختلف نجات می دهد .    ۸٫ لذت بردن از برخی از فعالیت های ورزشی زمستانی در طول فصل زمستان Bled محل سرگرم کننده ای است. دریاچه یخ زده نیست، بنابراین شما هنوز می توانید قایق را برای کلیسا استفاده کنید و پیاده روی نیز بسیار سرگرم کننده است، اما علاوه بر فعالیت های عادی که می توانید در آن شرکت کنید، فعالیت های بیشتری نیز وجود دارد. منطقه، مانند اسکی آلپاین و یا Nordic، snowshoeing، و موارد بیشتر. بر خلاف بسیاری از مکان های دیگر در آلپ، شما گردشگران زیادی را پیدا نخواهید کرد، که باعث  شود مکان مناسب برای عقب نشینی آرام و رمانتیک نداشته باشید. بهترین گزینه اگر در بیل برای سال نو هستید، یک نمایش آتش بازی فوق العاده در کنار دریاچه است . ۹٫ مسیر قطار Steam Bohinj یکی از راه های مورد علاقه برای دیدن مناظر از پنجره قطار Bohinj است . در حین سفر شما راه خود را از طریق کوه ها می گذارنید و همه ی آنچه را که منطقه می تواند ارائه دهد را می ببینید. یک احساس قدیمی به زمان در آین سفر وجود دارد . ۱۰٫ غار زیر زمینی Postojna این غارها در نزدیکی بلد واقع شده اند و حتی اگر شما در مورد غارها زیاد بدانید، مطمئنا توسط استالاکتیت ها و استالاگمیت هایی که شما ظاهرا از هر سطحی در غارها پیدا می کنید، جذاب خواهد شد.شما همچنین باید از قلعه پردجاما که حدود پنج مایلی از غارها فاصله دارد عبور کنید. این قلعه رنسانس، که به سمت صخره ها ساخته شده است، می تواند هر رمان فانتزی را ایجاد کرده باشد. اگرچه من از دیدگاه های قلعه بلد لذت می برم، Predjama قطعا  بهترین قلعه در منطقه است .

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند