برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
ساحل سرخ چین

ساحل باورنکردنی سرخ چین

چراغ خواب

سراب Seabeach، Panjin، کشور چین معروف به ساحل سرخ یا قرمز . نمای قرمز مربوط به چمن سویدا (Seepweed)  است که چشم انداز غیر معمول و چشمگیری در این شهر چینی ارائه می کند. دریای شالو و مرجانی ها هزاران تن از پرندگان مهاجر را به بزرگترین تالاب و نهر خلیج در جهان جذب می کنند.

هر پاییز ۲۶ کیلومتر از ذخایر طبیعت منطقه قرمز می شود. سراب Seabeach باور نکردنی نهفته در مرکز رودخانه لیائو. گیاهان Seepweed بالغ می شوند و در ماه سپتامبر این رنگ قرمز مایل به سرخ به دست می آید اما در تابستان سبز باقی می مانند.

این منطقه در مسیر مهاجرت ۲۳۶ گونه پرنده است. آنها در حال سفر از آسیا به استرالیا هستند. گردشگران مجاز به بازدید از سراب Seabeach در مناطق خاص از طریق پل ها هستند ، که ویژه برای گردشگری طراحی شده است. شما می توانید با یک اتوبوس یا یک قطار از پکن یا تیانجین تا به اینجا برسید و این دیدگاه قابل توجه را در طول زندگی خود تحسین کنید.

 

سراب Seabeach، Panjin، چین

سراب Seabeach، Panjin، چین

سراب Seabeach، Panjin، چین

سراب Seabeach، Panjin، چین

Seabeach سرخ باور نکردنی در چین

Seabeach سرخ باور نکردنی در چین

Seabeach سرخ باور نکردنی در چین

Seabeach سرخ باور نکردنی در چین

Seabeach سرخ باور نکردنی در چین

Seabeach سرخ باور نکردنی در چین

Seabeach سرخ باور نکردنی در چین

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
سراب Seabeach، Panjin، کشور چین معروف به ساحل سرخ یا قرمز . نمای قرمز مربوط به چمن سویدا (Seepweed)  است که چشم انداز غیر معمول و چشمگیری در این شهر چینی ارائه می کند. دریای شالو و مرجانی ها هزاران تن از پرندگان مهاجر را به بزرگترین تالاب و نهر خلیج در جهان جذب می کنند. هر پاییز ۲۶ کیلومتر از ذخایر طبیعت منطقه قرمز می شود. سراب Seabeach باور نکردنی نهفته در مرکز رودخانه لیائو. گیاهان Seepweed بالغ می شوند و در ماه سپتامبر این رنگ قرمز مایل به سرخ به دست می آید اما در تابستان سبز باقی می مانند. این منطقه در مسیر مهاجرت ۲۳۶ گونه پرنده است. آنها در حال سفر از آسیا به استرالیا هستند. گردشگران مجاز به بازدید از سراب Seabeach در مناطق خاص از طریق پل ها هستند ، که ویژه برای گردشگری طراحی شده است. شما می توانید با یک اتوبوس یا یک قطار از پکن یا تیانجین تا به اینجا برسید و این دیدگاه قابل توجه را در طول زندگی خود تحسین کنید.   سراب Seabeach، Panjin، چین سراب Seabeach، Panjin، چین سراب Seabeach، Panjin، چین سراب Seabeach، Panjin، چین Seabeach سرخ باور نکردنی در چین Seabeach سرخ باور نکردنی در چین Seabeach سرخ باور نکردنی در چین Seabeach سرخ باور نکردنی در چین Seabeach سرخ باور نکردنی در چین Seabeach سرخ باور نکردنی در چین Seabeach سرخ باور نکردنی در چین

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند