برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
شهر زیر آبی چین

شی چنگ شهر زیرآبی باستانی چین

چراغ خواب

Shi Cheng شی چنگ در Chun’an County در منطقه Zhejiang کشور چین . یک شهر باستانی با قدمت حدود ۱۳۰۰ سال پیش، اکنون در عمق ۲۶-۴۰ متر زیر آب قرار دارد. شهر و دره به طور عمدی در سال ۱۹۵۹ زیر آب فرستاده شدند تا یک دریاچه مصنوعی و نیروگاه برق آبی ایجاد شود. اکنون این مکان یک سفر منحصر به فرد برای غواصان است .

به طرز شگفت آورانه شهر خیلی تخریب نشده است و ساختمانها، دیوارها، حتی جزئیات چوبی نیز باقی مانده است. در حال حاضر یک طرح برای ثبت شهر باستانی سفارش داده شده است. باستان شناسان از چگونگی حفظ شهر شی چنگ شگفت زده شده اند. با این حال، امکانات توریستی برای غواصی وجود ندارد، اما امیدواریم در آینده سایت برای همه باز باشد.

چرا به آنجا برویم؟

دریاچه مصنوعی Qianandao، همچنین به عنوان دریاچه Thousand Island شناخته می شود، یکی از جاذبه های مهم گردشگری در استان است و به عنوان یک منطقه تفریحی نیز عمل می کند. چشم انداز کوهستانی در واقع زیبایی و ارزش دیدن را دارد.

چه وقتی به آنجا برویم؟

هر زمان – استان در یک منطقه آب و هوایی نیمه گرمسیری قرار دارد که دارای چهار فصل خاص است. 

چگونه می توانم به آنجا بروم؟

اتوبوس های Hangzhou، Huangshan و Anhui اغلب به دریاچه می روند.

 

 

شی چنگ شهر زیرآبی باستانی چین

 

 
شی چنگ شهر زیرآبی باستانی چین

 

شی چنگ شهر زیرآبی باستانی چین

 

شی چنگ شهر زیرآبی باستانی چین

 

شی چنگ شهر زیرآبی باستانی چین

 

شی چنگ شهر زیرآبی باستانی چین

 

شی چنگ شهر زیرآبی باستانی چین

 

شی چنگ شهر زیرآبی باستانی چین

 

شی چنگ شهر زیرآبی باستانی چین
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
Shi Cheng شی چنگ در Chun'an County در منطقه Zhejiang کشور چین . یک شهر باستانی با قدمت حدود ۱۳۰۰ سال پیش، اکنون در عمق ۲۶-۴۰ متر زیر آب قرار دارد. شهر و دره به طور عمدی در سال ۱۹۵۹ زیر آب فرستاده شدند تا یک دریاچه مصنوعی و نیروگاه برق آبی ایجاد شود. اکنون این مکان یک سفر منحصر به فرد برای غواصان است . به طرز شگفت آورانه شهر خیلی تخریب نشده است و ساختمانها، دیوارها، حتی جزئیات چوبی نیز باقی مانده است. در حال حاضر یک طرح برای ثبت شهر باستانی سفارش داده شده است. باستان شناسان از چگونگی حفظ شهر شی چنگ شگفت زده شده اند. با این حال، امکانات توریستی برای غواصی وجود ندارد، اما امیدواریم در آینده سایت برای همه باز باشد. چرا به آنجا برویم؟ دریاچه مصنوعی Qianandao، همچنین به عنوان دریاچه Thousand Island شناخته می شود، یکی از جاذبه های مهم گردشگری در استان است و به عنوان یک منطقه تفریحی نیز عمل می کند. چشم انداز کوهستانی در واقع زیبایی و ارزش دیدن را دارد. چه وقتی به آنجا برویم؟ هر زمان - استان در یک منطقه آب و هوایی نیمه گرمسیری قرار دارد که دارای چهار فصل خاص است.  چگونه می توانم به آنجا بروم؟ اتوبوس های Hangzhou، Huangshan و Anhui اغلب به دریاچه می روند.                      

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند