با ادامه معرفی جاذبه های مخصوص بچه ها در شهر بریزبِن (همچنین بریسبن و نیز بریزبِین) استرالیا همراه سایت برترین جاذبه ها باشید . 5 جاذبه قبلی را اینجا مطالعه کنید .

 6. چرخ فلک بریزبن

سوار چرخ بریزبن

کودکان و بزرگسالان به طور یکسان می توانند شهر را از ارتفاع تقریبا 60 متری بر روی چرخ فلک بریزبن مشاهده نمایند. این چرخ فلک غول پیکر در سال 2008 افتتاح شد و شما را در مسیری 10 تا 12 دقیقه ای با دید 360 درجه در سرتاسر خط افقی شهر و رود بریزبن قرار می دهد.  شما میتوانید در طول روز سوار چرخ از دیدن مناظر شهر برزین لذت ببرید .

 

7 . تماشای باغ های گیاه شناسی بریزبن

شکار برای گنج در باغ های گیاه شناسی بریزبن کوه کوت تتا

اژدهای آبی، پرندگان و زنبورهای بومی فقط برخی از موجوداتی است که بچه ها می توانند در جستجوی شکار گنج در مسیر « Hide ‘n’ Seek Children» در جنگل های عجیب و غریب در باغ های گیاه شناسی بریزبن در Mount Coot-tha کشف کنند. این باغ های 128 هکتاری سرزمین عجیبی برای گیاهان جوان، با جزایر لیلی زیبا، خانه بونسای، باغ های ژاپنی، باغ های شکوفه های بامبو، خانه های سرخس، جنگل های بارانی استوایی، دنباله گیاه بومی و مقدار زیادی از کاکتوس خاردار است.

 

8. تماشای آسمان و ستاره ها در  Planetarium Sir Thomas Brisbane

ستاره دار در Planetarium سر توماس بریزبن
 
بر اساس نقشه های باغ گیاه شناسی بریزبن کوه کوت تتا، Planetarium سر توماس بریزبن یک مقصد سرگرم کننده برای آینده ستاره شناسان و بچه های کنجکاو در تمام سنین است. Planetarium نمایشگاه های جذاب را شامل می شود، ازجمله یک عکاسی زنده از فضول آپولو نیل آرمسترانگ، تصاویری از تلسکوپ فضایی هابل و نمایشگاه های تعاملی از راه شیری و ماه، و غیره است.

9 .ایجاد یک شاهکار در مرکز هنر کودکان QAGOMA

ایجاد یک شاهکار در مرکز هنر کودکان QAGOMA
 

در مرکز هنر کودکان در QAGOMA (گالری هنری کوئینزلند و گالری هنر مدرن) کودکان می توانند هنر جهانی را ببینند و سپس آن را الهام بخش برای ایجاد شاهکارهای خود در یک مرکز فعال در گالری قرار دهند. فعالیت های چند رسانه ای تحت نظارت هنرمندان با تجربه در اطراف نمایشگاه های فعلی، مانند باغ های ژاپنی، مجسمه سازی و طراحی کلاه است.

 

10 . ماجراجویی در رودخانه

کایاک، آبزی، صعود، یا چرخه با مرکز ماجراجویی Riverlife
 

اگر شما دنبال ماجراهای فعال تر و هیجانی تر برای بچه های بزرگتر هستید، مرکز ماجراجویی Riverlife ایده آل ترین مکان شهر بریزبن است. ماجراهای روزانه شامل تورهای قایقی هدایت شده در رودخانه بریزبن، ایستادن paddleboarding و صخره نوردی و فرود آمدن در صخره های کانگورو است. شما همچنین می توانید اسکوتر، تیغه غلتک، و دوچرخه را اجاره کنید و از دوچرخه سواری در شهر لذت ببرید

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!