برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
مناطق دیدنی اروپا

پرطرفدار ترین جزایر اروپا

 با ادامه معرفی پرطرفدارترین سواحل و جزایر اروپا در تابستانها با سایت برترین جاذبه ها همراه باشید

 

۶ -نرجا، کوستا دل سول

نرجا، کاستا دل سول

بهترین مکان های دیدنی این سواحل ، Balcon de Europa است که شامل سه ساحل مختلف : Calahonda، Chorrillo و Carabeo است . گرچه کوچک اند ولی تنها با یک مسیر پیاده روی کوتاه میتوان به آن ها رسید، اما اینها در محیطهای طبیعی نزدیک به مرکز شهر هستند و از صخره های زیبا و سنگ ها تشکیل شده اند.

Jungfrau – 7 : آلپ سوئیس

Jungfrau در آلپ سوئیس

فصل تابستان در روستاهای آلپ، صخره های بلند و چشم انداز های دیدنی کوهنوردان و گردشگران را به این مکان می کشاند. گاوهای قهوه ای سوئیسی وحشی در زمین های سرسبز هستند. در یک دره از آلپ،بین دیواره های سنگی عمودی که در آن آبشارها با شدت فرو می ریزند ،روستای زیبای  Lauterbrunnen واقع شده است.

 

۸- دیویل و تررویل، نرماندی (Deauville and Trouville, Normandy)

دیویل و تررویل، نرماندی

برای گذراندن اوقاتی سرگرم کننده، عبور از رودخانه Touques به Trouville پیشنهاد می شود. در اینجا شما تعداد زیادی ویلاهای بیش از حد فانتزی پیدا می کنید.مغازه های فروش تی شرت به وفور یافت می شوند. ساحل یک صحنه پر جنب و جوش بازی در شن و ماسه برای کودکان است.

 

۹ -جزایر یونانی Skopelos و Skiathos

جزایر یونان Skopelos و Skiathos

 دو جزیرۀ همجوار در مناطق اسپورادای شمالی عملاً تا قبل از زمانی که به عنوان محیطی برای فیلم برداری انتخاب شوند، ناشناخته بودند. این مکانها دارای منظره های سرسبز و کلیساهای کوچکی که بر روی پرومونتوری های سنگی برجسته بالای دریای فیروزه ای قرار دارند وجود دارند. و همچنین در کنار سواحل رشته های طلایی طولانی و قلعه های کوچک قرار دارد.

۱۰- جزیره هبی در اتریش اسکاتلند

جزیره هپینگ در Hebrides اسکاتلند

 چندین مکان مناسب برای گشت و گذار در خارج از خانه،در جزایر پراکنده در ساحل غربی اسکاتلند که پر از تجربه هایی همراه با شناخت زمین و دریا  است. در این جزیره ها، بین بندرها، به وسیله یک سیستم کارآمد  کشتی رانی دسترسی پیدا می شود.  Barra ،یک قلعه در وسط خلیج است.

 ادامه دارد ……

 با ادامه معرفی پرطرفدارترین سواحل و جزایر اروپا در تابستانها با سایت برترین جاذبه ها همراه باشید   6 -نرجا، کوستا دل سول بهترین مکان های دیدنی این سواحل ، Balcon de Europa است که شامل سه ساحل مختلف : Calahonda، Chorrillo و Carabeo است . گرچه کوچک اند ولی تنها با یک مسیر پیاده روی کوتاه میتوان به آن ها رسید، اما اینها در محیطهای طبیعی نزدیک به مرکز شهر هستند و از صخره های زیبا و سنگ ها تشکیل شده اند. Jungfrau - 7 : آلپ سوئیس فصل تابستان در روستاهای آلپ، صخره های بلند و چشم انداز های دیدنی کوهنوردان و گردشگران را به این مکان می کشاند. گاوهای قهوه ای سوئیسی وحشی در زمین های سرسبز هستند. در یک دره از آلپ،بین دیواره های سنگی عمودی که در آن آبشارها با شدت فرو می ریزند ،روستای زیبای  Lauterbrunnen واقع شده است.   8- دیویل و تررویل، نرماندی (Deauville and Trouville, Normandy) برای گذراندن اوقاتی سرگرم کننده، عبور از رودخانه Touques به Trouville پیشنهاد می شود. در اینجا شما تعداد زیادی ویلاهای بیش از حد فانتزی پیدا می کنید.مغازه های فروش تی شرت به وفور یافت می شوند. ساحل یک صحنه پر جنب و جوش بازی در شن و ماسه برای کودکان است.   9 -جزایر یونانی Skopelos و Skiathos  دو جزیرۀ همجوار در مناطق اسپورادای شمالی عملاً تا قبل از زمانی که به عنوان محیطی برای فیلم برداری انتخاب شوند، ناشناخته بودند. این مکانها دارای منظره های سرسبز و کلیساهای کوچکی که بر روی پرومونتوری های سنگی برجسته بالای دریای فیروزه ای قرار دارند وجود دارند. و همچنین در کنار سواحل رشته های طلایی طولانی و قلعه های کوچک قرار دارد. ۱۰- جزیره هبی در اتریش اسکاتلند  چندین مکان مناسب برای گشت و گذار در خارج از خانه،در جزایر پراکنده در ساحل غربی اسکاتلند که پر از تجربه هایی همراه با شناخت زمین و دریا  است. در این جزیره ها، بین بندرها، به وسیله یک سیستم کارآمد  کشتی رانی دسترسی پیدا می شود.  Barra ،یک قلعه در وسط خلیج است.  ادامه دارد ......

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۹۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند