برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
معبد کامبوج

گزارش تصویری از معبد شگفت انگیز آنگکور وات در کامبوج

چراغ خواب

آنگکور وات Angkor Wat در استان Siem Reap سمیرپ کشور کامبوج در قاره آسیا. این ساختمان برجسته نه تنها بزرگترین معبد هندو، بلکه بزرگترین مجتمع معبد مذهبی در جهان است. این معبد عجیب جاذبه اصلی در کشور کامبوج است.

این معبد زیبا در قرن دوازدهم ساخته شده و  اختصاص داده شده به خدای ویشنو است. با این حال، از قرن ۱۳th تا به امروز، معبد در خدمت بوداییان Theravadaبوده است. هنگامی که راهبان مسیحی در قرن شانزدهم سفر خود را به کامبوج  آغاز کردند، از معماری غیرعادی آن شگفت زده شدند .

معبد در واقع غیر معمول و پیچیده است. بسیاری از نمادهای دینی در ساختار و امداد آن رفلکس می شوند. برج های ساخته شده برای یادآوری شکوفه های لوتوس – یک نماد مذهبی و فرقه ای در آسیا است. امروز نه تنها بازدید کنندگان جذب آن می شوند. بلکه بسیاری از فیلمسازان اینجا کار می کنند این معبد نیز در بازی و سریال Lara Croft  و Tomb Raider برجسته شده است .

معبد شگفت انگیز آنگکور وات در کامبوج

معبد شگفت انگیز آنگکور وات در کامبوج

معبد شگفت انگیز آنگکور وات در کامبوج

معبد شگفت انگیز آنگکور وات در کامبوج

معبد شگفت انگیز آنگکور وات در کامبوج

معبد شگفت انگیز آنگکور وات در کامبوج

معبد شگفت انگیز آنگکور وات در کامبوج

معبد شگفت انگیز آنگکور وات در کامبوج

 

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
آنگکور وات Angkor Wat در استان Siem Reap سمیرپ کشور کامبوج در قاره آسیا. این ساختمان برجسته نه تنها بزرگترین معبد هندو، بلکه بزرگترین مجتمع معبد مذهبی در جهان است. این معبد عجیب جاذبه اصلی در کشور کامبوج است. این معبد زیبا در قرن دوازدهم ساخته شده و  اختصاص داده شده به خدای ویشنو است. با این حال، از قرن ۱۳th تا به امروز، معبد در خدمت بوداییان Theravadaبوده است. هنگامی که راهبان مسیحی در قرن شانزدهم سفر خود را به کامبوج  آغاز کردند، از معماری غیرعادی آن شگفت زده شدند . معبد در واقع غیر معمول و پیچیده است. بسیاری از نمادهای دینی در ساختار و امداد آن رفلکس می شوند. برج های ساخته شده برای یادآوری شکوفه های لوتوس - یک نماد مذهبی و فرقه ای در آسیا است. امروز نه تنها بازدید کنندگان جذب آن می شوند. بلکه بسیاری از فیلمسازان اینجا کار می کنند این معبد نیز در بازی و سریال Lara Croft  و Tomb Raider برجسته شده است .  

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند