برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
منطقه نارا در ژاپن

گنجینه های تاریخی و طبیعی در نارا، ژاپن

چراغ خواب

Nara در کشور ژاپن. مرکز استان نارا، که در مرز با استان کیوتو و با فاصله یک ساعته از کیوتو است، بسیار زیباست: معابد، کاخ ها و طبیعت باعث جذب بازدید کنندگان می شود. برخی از آثار تاریخی در نارا قدیمی ترین و بزرگترین هایش در کشور ژاپن است.

نارا در ۷۱۰ تاسیس شد و اولین سرمایه دائمی ژاپن بود. Tōdai-ji – یک معبد بودایی – بزرگترین مجسمه برنزی بودا در جهان را دارا است. به عنوان مکان تحت حفاظت یونسکو فهرست شده است، این مهم ترین نقطه عطف در نارا است. Kinpusenji pagoda با شکوفه ها محصور شده است یکی دیگر از معابد زیبای شهر است.

کوه Yoshino که در فهرست کوه های یونسکو است محل وجود معابد و مسیرهای بودایی است. هزاران سال است sakuras در بهار و پاییز این منطقه با درختان رنگارنگ پوشانده شده است – در هر زمانی از سال قابل توجه است.

پارک بزرگ نارا دارای گوزن هایی است که به صورت آزادانه در پارک اند. بازدید کنندگان عاشق غذا دادن به آنها و آهوها هستند که می توانند این مواد غذایی ویژه در محل خریداری شوند. Isuien یکی دیگر از باغ های ژاپنی جذاب در رودخانه Yoshikigawa است.

علاوه بر طبیعت و آثار معماری، مردم محلی و مهمانان می توانند از موزه ملی هنرهای بودایی ژاپن نیز دیدن کنند. شهر نارا را قطعا باید در تور ژاپن دید .

 

گنجینه های تاریخی و طبیعی در نارا، ژاپن

 

 
گنجینه های تاریخی و طبیعی در نارا، ژاپن

 

گنجینه های تاریخی و طبیعی در نارا، ژاپن

 

گنجینه های تاریخی و طبیعی در نارا، ژاپن

 

گنجینه های تاریخی و طبیعی در نارا، ژاپن

 

گنجینه های تاریخی و طبیعی در نارا، ژاپن

 

گنجینه های تاریخی و طبیعی در نارا، ژاپن

 

گنجینه های تاریخی و طبیعی در نارا، ژاپن

 

گنجینه های تاریخی و طبیعی در نارا، ژاپن

 

گنجینه های تاریخی و طبیعی در نارا، ژاپن
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
Nara در کشور ژاپن. مرکز استان نارا، که در مرز با استان کیوتو و با فاصله یک ساعته از کیوتو است، بسیار زیباست: معابد، کاخ ها و طبیعت باعث جذب بازدید کنندگان می شود. برخی از آثار تاریخی در نارا قدیمی ترین و بزرگترین هایش در کشور ژاپن است. نارا در ۷۱۰ تاسیس شد و اولین سرمایه دائمی ژاپن بود. Tōdai-ji - یک معبد بودایی - بزرگترین مجسمه برنزی بودا در جهان را دارا است. به عنوان مکان تحت حفاظت یونسکو فهرست شده است، این مهم ترین نقطه عطف در نارا است. Kinpusenji pagoda با شکوفه ها محصور شده است یکی دیگر از معابد زیبای شهر است. کوه Yoshino که در فهرست کوه های یونسکو است محل وجود معابد و مسیرهای بودایی است. هزاران سال است sakuras در بهار و پاییز این منطقه با درختان رنگارنگ پوشانده شده است - در هر زمانی از سال قابل توجه است. پارک بزرگ نارا دارای گوزن هایی است که به صورت آزادانه در پارک اند. بازدید کنندگان عاشق غذا دادن به آنها و آهوها هستند که می توانند این مواد غذایی ویژه در محل خریداری شوند. Isuien یکی دیگر از باغ های ژاپنی جذاب در رودخانه Yoshikigawa است. علاوه بر طبیعت و آثار معماری، مردم محلی و مهمانان می توانند از موزه ملی هنرهای بودایی ژاپن نیز دیدن کنند. شهر نارا را قطعا باید در تور ژاپن دید .                      

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۹۹ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند