آیا از زندگی شهری خسته هستید ؟ چطور است در مورد تعطیلات در یک روستای زیبا در اروپا فکر کنید؟ یک محل با هوای تازه، آب شیرین و بسیاری از مناظر زیبا. خوشبختانه، اروپا دارای زیباترین روستاها در جهان است.

موارد زیر 10 تا از روستاهای زیبا در اروپا هستند


10. روستای Bosa در Oristano ایتالیا

روستای زیبای اروپا

بوسا یک شهر کوچک و زیبای ساحلی واقع در تپه کوچکی در ساحل شمال غربی شهر ساردینیا در ایتالیا است. این روستا در اطراف قلعه قرون وسطایی چشمگیر با نام Castello Malaspina ساخته شده است. رودخانه Temo، تنها رودخانه عبوری از شهر Sardinia نیز از طریق شهر بوسا عبور می کند و این شهر کوچک جادویی همچنین به خاطر میراث، فرهنگ و زیبایی های معماری آن مشهور است.

خانه های خیلی رنگارنگ در پس زمینه قلعه Malaspina در شهر واقعا یک صحنه نفس گیر است. در منطقه ساکت کاستور، در مرکز تاریخی شهر بوزا، می توانید خیابان های شگفت انگیز قرون وسطایی و پله های سنگی را مشاهده کنید. شما همچنین می توانید امکانات رفاهی مانند کافه ها، رستوران ها را در مرکز تاریخی شهر پیدا کنید.

از قلعه Malaspina که روی تپه ای است می توانید از زیبایی شهر بوسا در بهترین حالت لذت ببرید. بعلاوه زیبایی معماری بوسا نیز مسالمت آمیز است. Bosa Marina نزدیکترین و تمیزترین ساحل در نزدیکی شهر بوزا است. زیبایی معماری، ارزش فرهنگی و تاریخی شهر بوزا نیز بازدیدکنندگان را از سراسر جهان جذب می کند.


9 .  روستای Cochem در Rhineland-Palatinate  آلمان

روستای زیبای اروپا

Cochem یک شهر آلمانی سنتی واقع در دره زیبای رود موزل در جنوب غربی کشور آلمان است. این شهر کوچک مقصد تعطیلاتی عالی است که می تواند بسیاری از چیزهای جذاب را فراهم کند. کوخم برای رودخانه دره خیره کننده خود، تزیین های زیبا و خانه های نیمه تراس مشهور است.

قلعه روی تپه کوخم با مشرفیت به رودخانه دره به عنوان نمادی از شهر ایستاده است. دیدگاه دره کوخم از قلعه باور نکردنی است. علاوه بر تمام این جاذبه ها، شهر کوخم دارای آب و هوای ملایم و معتدل است. دوچرخه سواری بهترین راه برای کشف زیبایی این شهر است.

 


Marsaxlokk . 8، مالت

زیباترین روستاها

Marsaxlokk یک روستای ماهیگیری سنتی واقع در بخش جنوب شرقی کشور مالت است. این روستا برای بازار ماهیگیری و قایق های رنگارنگ بندر آن مشهور است. این قایق ها به عنوان “Luzzus” نامگذاری شده و اهمیت زیادی در زندگی روزانه روستا دارند. آنها همچنین یک تاریخ طولانی دارند. مردم محلی از سال 800 پیش از میلاد از Luzzus استفاده کرده اند

شما می توانید چشم های اسطوره ای ازیریس را در هر لوازوس ببینید. مردم محلی معتقد بودند که چشم های نقاشی شده از این خدای خیالی می تواند قایق های خود را از شر و خطر محافظت کنند.
Marsaxlokk همچنین روستای تاریخی مهمی است. تپه Tag-Silg از Marsaxlokk حاوی بقایای معبد Megalithic است. بسیاری از ابزارهای برنزی نیز در این تپه پیدا شده اند.

در تمام روزهای یکشنبه بازار ماهی شلوغ می شود. Marsaxlokk به عنوان یک روستای ماهیگیری خوب ، شما می توانید در آن غذاهای دریایی خوشمزه ای را که وجود دارد بخورید و لذت ببرید. این روستا دارای تعدادی از رستوران ها و کافه های خوب است.

 


 

 7 . روستای Murren در Bernese Oberland سوئیس

روستای زیبای اروپا

Murren یک روستای کوهستانی خیره کننده است که در ارتفاع 5413 فوتی واقع در  برنس اوبرلند سوئیس واقع شده است. این مرتفع ترین روستای مسکونی در کوه های این شهر است . از طریق این روستای کوهستانی می توانید از سه کوه بلند معروف Alpine – Monch  و Eiger و Jungfrau لذت ببرید. این روستا برای مناظر بی نظیر و مقاصد ایده آل برای کوه نوردان آماتور مشهور است.

Murren یک روستای خالی از خودرو است. برای دسترسی به این روستای کوهستانی، می توانید خدمات کوهستانی را از دره Lauterbrunnen (که در پایین روستای مورن قرار دارد) دریافت کنید. حتی در چنین موقعیتی در ارتفاع بالا می توانید خدمات مانند بانک، پست، ایستگاه آتش نشانی، مرکز اورژانس، مدرسه، دفتر توریستی، کافه ها، آپارتمان ها و رستوران ها را پیدا کنید.

تقریبا تمام ساختمان های زیبا در روستای مورن با استفاده از چوب ساخته شده است. هتل های سبک چوبی در این روستا نیز یک نگاه منحصر به فرد دارند. به غیر از نمایش خیره کننده از قله های آلپ و مناظر آن ، مسیرهای پیاده روی 200 کیلومتری در این روستا وجود دارد.


6 . روستای Gasadalur در جزایر فارو، دانمارک

روستای زیبای اروپا

Gasadalur یک روستای کوچک واقع در جزیره Mykines در مجمع الجزایر فارو است. واقع در لبه یک صخره بلند و احاطه شده توسط قله های مرتفع جزایر Mykines Gasadalur قطعا یکی از روستاهای زیبا در زمین است. با توجه به اینکه در فاصله دور دست است فقط 18 سال قدمت دارد .

تا قبل از زمان افتتاح تونل به روستا در سال 2004، ساکنان Gasadalur مجبور به پیاده روی 200 متری به بالای کوه برای رسیدن به خانه های خود بودند . امروزه تونل طولانی 4.9 کیلومتردسترسی به روستا را آسانتر می کند و همچنین راه را برای گردشگری باز می کند. درآمد ساکنان گاسادالور عمدتا به ماهیگیری متکی است.

 

با ادامه معرفی روستاهای زیبای قاره اروپا همراه سایت برترین جاذبه ها باشید


5. روستای Giethoorn هلند

روستای Giethoorn هلند

Giethoorn یک روستای زیبا و صلح آمیز است که در استان اورئیدسل هلند واقع شده است. این روستا خالی از خودرو است. در عوض جاده ها می توانید کانال های زیبا را در این روستا پیدا کنید. درست مانند ونیز، اراضی Giethoorn با حدود 150 پل ارتباطی به هم وصل هستند. همانطور که این روستا شباهت بسیار زیادی با ونیز دارد، به نام “ونیز هلند” نامگذاری شده است.

روستای Giethoorn صلح آمیز و سرسبز است. بر خلاف شهرهای شلوغ، می توانید از سکوت عمیق در این روستا لذت ببرید. این روستا کاملا خالی از اتومبیل های پر سر و صدا است.

شما می توانید در این روستای زیبا با پیاده روی، دوچرخه یا قایق رانی گردش کنید. Giethoorn دارای مسیرهای قایقرانی 98 کیلومتری است. قایق ها نیز فاقد صدا و دوستدار محیط زیست اند .

گیتورورن همچنین یکی از سرسبزترین مکانهای هلند است که توسط پارک ملی بزرگ De Weerribben-Wieden احاطه شده و مرکز بسیاری از درختان است. بنابراین جو هوا در روستای گیتورورن نیز مانند محیط اطراف آن بسیار تمیز است.

 


4 . روستای Bibury انگلستان

روستای Bibury انگلستان

Bibury یک روستای جذاب است که در کنار رودخانه کلن واقع در شهرستان گلوسترشر انگلستان واقع شده است. هنگامی که ویلیام موریس، طراح مشهور انگلیسی، بیبوری را به عنوان “زیباترین روستای انگلیس” توصیف کرد. کلبه های سنگی قرن بیست و رودخانه کلن زیبا در این روستا، جاذبه های اصلی Bibury بوده اند. این روستا نیز تاپ ترین محل برای عکاسی در انگلستان است.

کلبه های سنگی در این روستا به عنوان کلبه های ریل آرلینگتون شناخته می شود. این کلبه ها در اصل در قرن 13th به عنوان یک فروشگاه پشم گوسفند ساخته شده است. در قرن 17، این فروشگاه پشم تبدیل به کلبه Weaver شده است .

مزرعه ماهی قزل آلا Bibury که در سال 1902 تأسیس شد، یکی دیگر از جاذبه های مهم در روستا است. این مزرعه دارای قایق ها، ماهیگیری، اردک و غازها است. هر سال حدود 10 میلیون قزل آلا رنگین در این مزرعه تولید می شود. علاوه بر تمام این جاذبه ها، روستای بی بیوری دارای فضای خیلی آرام است.

 


 

3 . روستای Freudenberg در Rhine-Westphalia آلمان

روستای Freudenberg

Freudenberg یک شهر زیبا و قرون وسطایی است که در استان راین وستفالن آلمان واقع شده است. این شهر کوچک تنها مساحت 93 کیلومتر مربع را پوشش می دهد. می توان آن را به عنوان زیبا ترین شهر کوچک در آلمان نامید. از آنجا که نمای خانه های چوبی در چشم انداز شهر مطمئنا شما را شگفت زده خاوهد کرد زیرا تقریبا تمام خانه ها در شهر دارای اندازه و الگوی مشابه هستند.

خیابان های تمیز و خوب نگهداری شده  Freudenberg محیط را برای یک پیاده روی خوب فراهم کرده است. کیفیت هوا در این شهر فوق العاده است. Alter Fleken مهمترین و قدیمی ترین بخش شهر است. اکثر خانه های شهر در این منطقه متمرکز هستند. علاوه بر محیط بزرگی از خانه ها می توانید از مناظر زیبا و غذاهای خوشمزه فرودنبرگ لذت ببرید.

 


2 . روستای Hallstatt اتریش

روستای Hallstatt اتریش

واقع در بین دریاچه هال استات و چشم انداز کوه Dachstein است. هالستات یک روستای  دیدنی است که ارزش دیدن دارد. این روستا دارای دریاچه ی باور نکردنی زیبا است که آنرا به یکی از مکان های پرطرفدار اتریش تبدیل کرده است. این روستا به استثنای ساحل زیبای آن دارای اهمیت تاریخی بزرگی است. هالستات یکی از قدیمی ترین معادن نمک در جهان است.

رسوبات نمک در روستا در اوایل قرن 2 قبل از میلاد یافت شده است. موزه در روستای هالستات نیز محل نگهداری مصنوعات 7000 ساله است. با توجه به اهمیت تاریخی و زیبایی معماری، یونسکو منطقه آلپاین هالستات-داچشتین را به عنوان میراث جهانی در سال 1997 به رسمیت شناخته است.

شما می توانید فضای بسیار آرام را در حین راه رفتن در اطراف هالستات احساس کنید. این روستا از سر و صدا خودروها تهی است. خیابان ها در روستا باریک و تمیز هستند. تقریبا تمام خانه های هالستات ساخته شده از چوب و شگفت انگیز اند. این روستا دارای مناظر جالب بسیاری برای ارائه است. قایق سواری در Lake Hallstatte یکی از فعالیت های گردشگری اصلی در روستا است. دیدگاه هالستات از دریاچه نیز یک چشم انداز شگفت انگیز است.

 


 

1. روستای Reine در Nordland County کشور نروژ

زیباترین روستاها

روستای ماهیگیری نروژی راین واقعا جز زیباترین روستاهای جهان است. این روستا در جزایر lofoten در شهرستان نورلند واقع شده است. برای گردشگران، این روستا مانند زمین جادویی به نظر می رسد. در پس زمینه Reinefjorden با شکوه، کلبه های ماهیگیران رنگارنگ روی ساحل تنها یک صحنه ی باور نکردنی زیبا است.

رین نیز یک روستای خیلی آرام  است. جمعیت این روستا فقط 300 نفر است. اما مکان منحصر به فرد و چشم انداز خیلی زیبا ، آن را به عنوان یکی از مهمترین مراکز توریستی در جزایر لوفوتن ساخته است.

چیزهای زیادی برای لذت بردن در روستای راین وجود دارد. همانطور که این روستا در دایره قطب شمال واقع شده است، می توانید از تماشای شفق های قطبی نیز لذت ببرید. دوچرخه سواری، قایقرانی، تماشای نهنگ ها و پرندگان دیگر فعالیت های گردشگری محبوب در روستای راین است.


یکی از مهمترین موارد که در یک سفر اروپایی باید به آن توجه کنید آموزش زبان انگلیسی است . دانستن زبان انگلیسی به شما در سفرهای اروپایی کمک زیادی میکند تا بتوانید با مردم مناطق ارتباط برقرار کنید .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 54

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط

فرانسه کشوری با قلعه‌های افسانه‌ای، روستاهای کتاب داستانی، استراحتگاه‌های شیک ساحلی، کوه‌های پوشیده از برف و البته پاریس ، شهر زیبا و رمانتیک است پس تعطیلات خود را در فرانسه بگذرانید که پر از مقاصد رویایی است. با برج ایفل، نشان مدرن فرانسه شروع کنید. سپس شاهکارهای هنری معروف را در موزه لوور کشف کنید. یک روز […]

گردشگری کشور اروپایی فنلاند از شهر پر جنب و جوش  (هلسینکی) Helsinki که پایتخت آن می باشد و شهر Turku تور کو شروع می شود و تا جنگل ها و جزایر boreal ادامه دارد، این شهرها  اماکن و جاذبه های فرهنگی و تاریخی منحصر به فردی ارائه می دهند، در حالی که محیط طبیعی فنلاند […]

کشور آسیایی اروپایی ترکیه دارای جاذبه ها و اماکن گردشگری و تفریحی بسیار است ، یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه استانبول است ، با ما همراه باشید با معرفی بهترین جاذبه های استانبول 1– ایا صوفیه ایا صوفیا یکی از گران ترین نشانه های استانبول بوده است که درسال 536 میلادی به صورت کلیسای بنا […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و سئو توسط مدل سایت | کلیه حقوق مطالب برای وبسایت مجله جاذبه ها محفوظ می باشد .