برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
ساحل عجیب

۱۰ ساحل غیر معمولی دنیا

چراغ خواب

تابستان ها هزاران نفر به سوی سواحل می روند تا از شن و ماسه ساحل و آب لذت ببرند. خط ساحلی سفید نرم و دریای روشن گرم، عمدتا مورد نیاز همه هست. اما اگر شما به دنبال چیزی متفاوت هستید، از این ده ساحل غیرعادی و جالب دیدن کنید .

 


 

۱۰٫ساحل Glass ، کالیفرنیا، آمریکا

ساحل شیشه ای در نزدیکی فورت براگ واقع شده است، غیرمعمولی بودن ساحل ناشی از آلودگی است. این سنگریزه های شیشه ای شسته شده یک زمانی به سادگی زباله بودند و به دریا ریخته شده اند و بعد آب آنها را شکل داد. امروزه، جاذبه توریستی محبوبی است.

چرا آنجا باشیم؟

ساحل منحصر به فرد را ببینید، در سنگریزه های شیشه ای راه بروید، اما آنها را جمع آوری نکنید.

چگونه می توانم آنجا بروم؟

با یک پیاده روی نسبتا کوتاه از خیابان الم.

 

ساحل شیشه ای امریکا

 
 ساحل-Glass


۹٫ ساحل شاخ طلایی (موش Zlatni)، جزیره Brac، کرواسی

ساحل با طول  ۵۳۰ متر به دریای آدریاتیک شفاف راه دارد . مکانی منحصر به فرد که باعث جذب بسیاری از توریست ها در تعطیلات می شود، کسانی که دوست دارند از خورشید، آب گرم و ورزش های آبی لذت ببرند. این جزیره نیز یک نقطه معروف وینسورفینگ است.

چرا آنجا هباشیم؟

یک ساحل بزرگ، با تفریحات زیاد و آب خیلی گرم است.

چگونه می توانم به آنجا بروم؟

با یک رانندگی کوتاه و یا پیاده روی از شهر harbor بندر bol

 

ساحل عجیب شاخ طلایی کرواسی

 

ساحل عجیب شاخ طلایی کرواسی

 

 


۸٫ Archipelago Bazaruto، موزامبیک

این ساحل ممکن است یکی از دور ترین سواحل در زمین باشد. ساحل کاملا بکر و دور از سرزمین اصلی پیدا شده و ماجراجوهای واقعی را جذب می کند. چند قانون وجود دارد، که اقامت فراموش نشدنی در Bazaruto را تضمین می کند.

چرا آنجا باشیم؟

طبیعت بکر و دست نخورده، فعالیت های مختلف: از ماهیگیری، تورهای safari، اسکی روی آب، پاراگلایدر تا مشاهده دلفین، فلامینگو و تماشای نهنگ ها.

چگونه می توانم به آنجا بروم؟

با هواپیما از یوهانسبورگ. توسط قایق یا هواپیما از موزامبیک.

 

ساحل بکر موزامبیک

ساحل بکر موزامبیک

 


۷٫ ساحل Menorca منورکا، اسپانیا

جزیره ای کوچک در دریای مدیترانه که دارای ۱۲۰ ساحل شگفت انگیز است! این جزیره قطعا یکی از جالب ترین نقاط گروه جزایر  Balearic است:  آب و هوای جالب ،شنا کردن در آب شفاف، قایقرانی دیگر فعالیت های محبوب هستند.

چرا آنجا باشیم؟

یک مکان عالی برای لذت بردن از سواحل کامل و آب کریستالی و شفاف.

چگونه می توانم به آنجا بروم؟

توسط کشتی از بارسلونا، والنسیا یا منورکا .

 

ساحل Menorca منورکا، اسپانیا
ساحل Menorca منورکا، اسپانیا

 

۶٫ ساحل شنی سیاه ، جزیره بزرگ، هاوایی

شن و ماسه سیاه نتیجه فعالیت های آتشفشانی ثابت در جزایر است. چندین تا از آن ها در جزیره Big اند و معروف ترین انها Punalu’u است . علاوه بر رنگ غیرعادی، بازدیدکنندگان برای ناهار و پیک نیک به این منطقه می آیند و همچنین لاک پشت های basking را تماشا می کنند.

چرا آنجا باشیم؟

ساحل منحصر به فرد و لاک پشت ها را تماشا کنید و همچنین یک کمپینگ در منطقه مجاز داشته باشید .

چگونه می توانم به آنجا بروم؟

از جاده کمربندی هاوایی، جاده Ninole یا به سمت استراحتگاه کوه دریایی بروید

 

ساحل سیاه هاوایی

ساحل سیاه هاوایی
نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
تابستان ها هزاران نفر به سوی سواحل می روند تا از شن و ماسه ساحل و آب لذت ببرند. خط ساحلی سفید نرم و دریای روشن گرم، عمدتا مورد نیاز همه هست. اما اگر شما به دنبال چیزی متفاوت هستید، از این ده ساحل غیرعادی و جالب دیدن کنید .     10.ساحل Glass ، کالیفرنیا، آمریکا ساحل شیشه ای در نزدیکی فورت براگ واقع شده است، غیرمعمولی بودن ساحل ناشی از آلودگی است. این سنگریزه های شیشه ای شسته شده یک زمانی به سادگی زباله بودند و به دریا ریخته شده اند و بعد آب آنها را شکل داد. امروزه، جاذبه توریستی محبوبی است. چرا آنجا باشیم؟ ساحل منحصر به فرد را ببینید، در سنگریزه های شیشه ای راه بروید، اما آنها را جمع آوری نکنید. چگونه می توانم آنجا بروم؟ با یک پیاده روی نسبتا کوتاه از خیابان الم.     ۹٫ ساحل شاخ طلایی (موش Zlatni)، جزیره Brac، کرواسی ساحل با طول  ۵۳۰ متر به دریای آدریاتیک شفاف راه دارد . مکانی منحصر به فرد که باعث جذب بسیاری از توریست ها در تعطیلات می شود، کسانی که دوست دارند از خورشید، آب گرم و ورزش های آبی لذت ببرند. این جزیره نیز یک نقطه معروف وینسورفینگ است. چرا آنجا هباشیم؟ یک ساحل بزرگ، با تفریحات زیاد و آب خیلی گرم است. چگونه می توانم به آنجا بروم؟ با یک رانندگی کوتاه و یا پیاده روی از شهر harbor بندر bol         ۸٫ Archipelago Bazaruto، موزامبیک این ساحل ممکن است یکی از دور ترین سواحل در زمین باشد. ساحل کاملا بکر و دور از سرزمین اصلی پیدا شده و ماجراجوهای واقعی را جذب می کند. چند قانون وجود دارد، که اقامت فراموش نشدنی در Bazaruto را تضمین می کند. چرا آنجا باشیم؟ طبیعت بکر و دست نخورده، فعالیت های مختلف: از ماهیگیری، تورهای safari، اسکی روی آب، پاراگلایدر تا مشاهده دلفین، فلامینگو و تماشای نهنگ ها. چگونه می توانم به آنجا بروم؟ با هواپیما از یوهانسبورگ. توسط قایق یا هواپیما از موزامبیک.     ۷٫ ساحل Menorca منورکا، اسپانیا جزیره ای کوچک در دریای مدیترانه که دارای ۱۲۰ ساحل شگفت انگیز است! این جزیره قطعا یکی از جالب ترین نقاط گروه جزایر  Balearic است:  آب و هوای جالب ،شنا کردن در آب شفاف، قایقرانی دیگر فعالیت های محبوب هستند. چرا آنجا باشیم؟ یک مکان عالی برای لذت بردن از سواحل کامل و آب کریستالی و شفاف. چگونه می توانم به آنجا بروم؟ توسط کشتی از بارسلونا، والنسیا یا منورکا .     ۶٫ ساحل شنی سیاه ، جزیره بزرگ، هاوایی شن و ماسه سیاه نتیجه فعالیت های آتشفشانی ثابت در جزایر است. چندین تا از آن ها در جزیره Big اند و معروف ترین انها Punalu'u است . علاوه بر رنگ غیرعادی، بازدیدکنندگان برای ناهار و پیک نیک به این منطقه می آیند و همچنین لاک پشت های basking را تماشا می کنند. چرا آنجا باشیم؟ ساحل منحصر به فرد و لاک پشت ها را تماشا کنید و همچنین یک کمپینگ در منطقه مجاز داشته باشید . چگونه می توانم به آنجا بروم؟ از جاده کمربندی هاوایی، جاده Ninole یا به سمت استراحتگاه کوه دریایی بروید…

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند