به دلایل بسیاری بیشتر افراد به سواحل زیبای فرانسه جذب می شوند. پاریس شهر چراغ ها و برج ایفل، نمادی برجسته برای میلیون ها نفر است که بسیاری از زیبایی های این شهر آنها را به خود جذب کرده است. اگر قصد دارید این کارها را انجام دهید، گزینه های زیادی وجود دارد، اما هر کشوری دارای یک گزینه های عجیب و غریب نیز است. برخی از جاذبه های فرانسه نیز به خوبی شناخته شده اند، اما در کنارشان چیزهای غریبه ای هستند. با سایت برترین جاذبه ها 6 تا از این جاذبه های عجیب فرانسه را بررسی می کنیم . قبل از شروع این تذکر لازم است که این مناطق طبق تفکرات محلی شبح زده یا همان روح زده اند .

 


 

6. باغ ورسای

 

هر کسی با ماری آنتوانت معروف، ملکه فرانسه آشنایی داشته می داند که در طی انقلاب فرانسه سر بریده شد. او در زمان اشتباهی در تاریخ به سادگی در جای اشتباهی بود.او در این باغ بود ، حالا برخی فرانوی ها معتقدند که شبح  و روح آن در این باغ وجود دارد و چیزهای عجیبی رخ می دهد .


5. Chateau de Versailles

 

نه هر نقطه شبح وار قابل توجه است، اما Château-de-Versailles در فرانسه شناخته شده است و یکی از مکان های پرطرفدار کشور است. حوزه اطراف آن در اطراف Château د ورسای به مدت طولانی برای مشاهدات روح و شبح شناخته شده است. حتی اگر شما نمی خواهید ارواح را ببینید، این مکانی زیبا برای هر کسی که مایل به بدست آوردن اطلاعات از فرهنگ محلی است می باشد .


4. Basilica du Bois-Chenu

 

کلیسایی که در خاطرات یوانی آرک، شخصیت سیاسی و نظامی که برای مبارزه علیه انگلیسی ها شناخته شده است، کلیسایی است که در Le Bois-Chenu Domremy قرار دارد. او کشور را در مبارزاتی که برای به دست آوردن سرزمین هایی که در طول جنگ به انگلیس واگذار شد، رهبری می کرد. این مکان گزینه ای مناسب است چرا که این کلیسا در نزدیکی شهر خود او در Domremy، فرانسه واقع شده است، که گزارش های مختلفی از شبح در آن گزارش شده است.سابقه این گزارش ها از سال 1900 می باشد .

 


3. Mont St. Michel

 

این نام عبری، که به نام سنت میشل نامگذاری شده است، نمونه ای کامل از فضای ترسناک و معماری شگفت انگیز قرون وسطی است. این جاذبه چشمگیر، تنها نقطه ای برای علاقه مندان شبح است و البته هر کسی که مایل به دیدن زیبایی و مکان های مذهبی دنیای قدیم است .

 


2. قلعه Brissac

 

در قرن هفدهم، در دهکده Loire در فرانسه، یک قلعه به نام قلعه Brissac بازسازی شد. این نقطه عطفی برای شکارچیان شبح و افرادی است که علاقه مند به تاریخ غنی و وحشتناک کشور هستند. این نقطه ای است که با عتیقه های تزئینی، پرده ها، و آثار هنری دقیق پر شده است، اما محلی برای بسیاری از ارواح نیز است، البته همانطور که مردم محلی می گویند. این مکان سالها به دلیل ارواح ترسناک شده است، اما این مکان برای همه مردم تورهای گوناگونی را ارائه می دهد. قلعه Brissac به مدت طولانی برای یک احساس عجیب و غریب داشتن شناخته شده است و اگر می خواهید یک قلعه قدیمی را ببینید که  بتواند ستون فقرات شما را تکان دهد، این قلعه را نگاه کنید.


1. Catacombs پاریس ( دخمه مردگان پاریس )

 

فرانسه در اواسط دهه 1700، یک مکان واقعا مهم بود و یکی از مراکز اقتصادی و سیاسی در سراسر جهان بود. شهر پاریس چنان سریع رشد کرد که بی توجه به بسیاری از امور بود. Catacombs یک مقصد عالی برای مسافرانی است که مایلند در یک تاریخ کوتاهی از فرانسه که بیشتر بر روی بدبختی و خشونت قرار دارد گذری کنند. Catacombs پاریس، که همچنین به عنوان امپراطوری مرده ها شناخته می شود، شبکه ای گسترده از گذرگاه ها و تونل هایی است که در زیر شهر کشف شده است. شبکه به دلایلی نشان دهنده این است که بقایای میلیون ها نفر از مرده ها نمی تواند باشد. بدن ها در امتداد دیوارها دفن شده اند و تمام تونلها در سراسر Catacombs ایجاد شده اند. این کمی وحشتناک است، اما تورها هر روز برای افرادی که مایل به دیدن این محل هستند اجرا می شود. توضیح در ویکیپدیا :  دخمه مردگان پاریس زیرزمینی است در شهر پاریس در کشور فرانسه که محل نگهداری بقایای بیش از شش میلیون نفر در یک قسمت از معادن باستانی در تلاقی با شبکه‌های تونل زیرزمینی پاریس می‌باشد. این مکان واقع در جنوب دروازه باستانی شهرستان «بریره د-انفر» است.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 66

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!