بخشی مهمی از کشور آفریقایی تانزانیا، زنگبار است که یک جزیره ایده آل است که در اقیانوس هند قرار دارد. شن و ماسه سفید، درختان نخل و آب فیروزه آنرا به یک مقصد تعطیلاتی زیبا تبدیل کرده است. منشاء زنگبار به عنوان یک نقطه تجاری به معنی آن است که ترکیبی از فرهنگ غنی آفریقایی با عطر و طعم قوی عربی است. زنگبار به خاطر ادویه های آن و درهای چوبی حک شده و همچنین محل تولد Freddie Mercury شناخته شده است. جنگجویان ماسایی ( گروهی از بومیان محلی با پوشش خاص )، لاک پشت ها، ساحل و دلفین ها همه با یکدیگر ترکیب می شوند تا یک نقطه منحصر به فرد گرمسیری را در جزیره زنگبار ایجاد کنند.

 

 8 . بازدید از Jaws Corner زنگبار

Jaws Corner که یک نقاشی بزرگ یک صورت کوسه بر روی دیوار نامیده می شود، پاتوق مردم محلی زنگبار است. آنها اینجا می نشینند و قهوه عربی  می خورند و اخبار محلی را بحث می کنند. Jaws Corner و کوچه های اطراف آن مکان مهمی برای گردش و برخی از مسیرهای گردشگری است. فضای جالبی است و محل ترکیبی از گردشگران و فروشندگان محلی، نوشیدن قهوه و تماشای مردم محلی است.

جاذبه ها و دیدنی های زنگبار تانزانیا

7. میمون های پارک ملی Jozani Chwaka زنگبار

با گرفتن یک dalladalla، از طریق حمل و نقل عمومی سنت تانزانیا، به پارک ملی جوزانی برسید. به کلبه اطلاعات بروید و یک بلیط ورودی بخرید. این مکان همچنین  به شما راهنما خواهد داد که شما را در یک تور پیاده روی از طریق جنگل می برد. به عنوان راهنما ،مسیر را کوتاه می کند و اطلاعات زیادی در مورد منطقه با شما به اشتراک می گذارد. قبل از این که متوجه شویدخواهید دید که میمون ها در بالای درختان شما را محاصره کرده اند. هزینه ورود به پارک تنها 8 دلار آمریکا است.

جاذبه ها و دیدنی های زنگبار تانزانیا

میمون شگفت انگیز در روی یک درخت در Park، Zanzibar

 

 6. بازدید از بازار شب زنگبار

یک شب در هفته در منطقه اسکله Stonetown در قسمت Forodhani  بازار شبانه با غذاهای محلی ایجاد می شود. بوی غذاهای دریایی ، غذای کبابی هوا را پر می کند .قبل از تصمیم گیری در مورد پیشنهادی که در اختیار شما قرار گرفته است، آن را  خوب بررسی کنید. جستجو برای خرید Syrian shawarma آسان است زیرا اغلب توسط جمعیت زیادی احاطه شده است؛ زیرا Syrian shawarma به سادگی بهترین خوردنی اینجا است.

جاذبه ها و دیدنی های زنگبار تانزانیا

آشپز های محلی هشت پا را طبخ می کنند و به مردم به عنوان غذا می دهند ( همان اختاپوس)

 

5 . گردش در امتداد ساحل زنگبار با دوچرخه

اگر در نزدیکی Jambiani اقامت دارید، یک دوچرخه راه کاملی برای کشف منطقه محلی است. به امتداد ساحل بروید و ماهیگیران و روستاهای محلی را بازدید کنید ، توقف در طول راه برای شنا در یکی از سواحل شن و ماسه سفید و یا یک پارک در یکی از کلبه ها و یا مهمان خانه که در همه وجود دارند نیز پیشنهاد می شود. اگر دچار خستگی شدید ، رانندگان دالادالا به شما اجازه می دهند دوچرخه خود را بر روی کامیون بگذارید و حدود 20 سنت از شما دریافت می کنند .

جاذبه ها و دیدنی های زنگبار تانزانیا

 4. شنا کردن با یک دلفین در زنگبار

سافاری آبی یکی از محبوب ترین تورهای ارائه شده در زنگبار است. شما می توانید روز خود را با یک قایق چوبی سنتی در آبهای فیروزه ای اقیانوس هند، صرف کنید. سافاری شما را به منطقه حفاظت شده می برد که در آن شما می توانید شنا کنید و شنایی دریایی با دلفین ها داشته باشید. اگر شما خوش شانس باشید، ممکن است شاهد شنا کردن لاک پشت نیز باشید.

جاذبه ها و دیدنی های زنگبار تانزانیا

3 . جزیره Prison زنگبار

جزیره Prison، همچنین به عنوان جزیره Changuu شناخته می شود، این جزیره به عنوان یک پناهگاه برای لاک پشت ها استفاده می شود و گردشگران که بازدید می کنند می توانند آنها را تغذیه داده و آنها را تماشا کنند. جزیره یک نقطه عالی برای استراحت در ساحل و آفتاب گیری است. مسیرهایی در اطراف جزیره نیز وجود دارد که می توانید به آنها بروید، برخی از منطقه های جنگلی را بازدید کنید یا خرابه های زندان قدیمی را که نام آن بر روی جزیره است بازدید کنید .

جاذبه زنگبار

جاذبه ها و دیدنی های زنگبار تانزانیا

لاکپشت غول پیکر Aldabra در جزیره زندان زنگبار، تانزانیا

 

2 . تماشای غروب آفتاب زنگبار

نوار ساحلی بهترین مکان برای تماشای غروب آفتاب در اقیانوس است.

جاذبه ها و دیدنی های زنگبار تانزانیا

1 . ساحل وحشی Kizimkazi زنگبار

در Kizimkazi، در پایان یک جاده خاکی، یک والیبال ساحلی داشته باشید ، این ساحل بکر دارای درختان نخل است و مناظر جالبی نیز دارد .

جاذبه ها و دیدنی های زنگبار تانزانیا

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4.6 / 5. تعداد آرا: 96

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!