برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های جامائیکا

جاذبه های جامائیکا

با ادامه معرفی بهترین جاذبه ها و جاهای گردشگری جامائیکا همراه سایت برترین جاذبه ها باشید

۳- قصر رز هال، خلیج مونتهو

خانه بزرگ رز هال، خلیج مونتهو

این قصر در سال ۱۷۷۰ ساخته شد و باغ آن با منظره ای زیبا از اقیانوس بازسازی شده است. افسانه آنجل پالمر (جادوگر سفید) در این منطقه وجود دارد و با ظلم و ستم همراه است و به مرگ خشونت آمیز می انجامد. امروز این خانه با مبلمان قدیمی تزئین شده است و بازدیدکنندگان می توانند انتخابی بین تور روزانه یا شبانه  داشته باشند و داستان های عجیب و غریب و روحانی انتخاب کنند.

 

۴ -فالماوت

 

فالموث

فالموث یکی از بهترین شهرهای جزایر کارائیب محسوب می شود. این شهر نمونه ای عالی از معماری قرن نوزدهم گرجستان را شامل می شود. گرینوود بزرگ خانه و  یکی از جاذبه های مهم گردشگری در منطقه است. این خانه در سال ۱۷۹۰ توسط ریچارد بارت، یکی از شعرای نشل الیزابت بارت براونینگ ساخته شده است، در حال حاضر به موزه از مبلمان و مجموعه ای نادر از آلات موسیقی تبدیل گشته است.

۵ – رودخانه مارتا بری

 

رودخانه مارتا Brae

قایقرانی مارتا بری یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری جامائیکا است. در محله روستای مارتا بری، می توانید رودخانه ای زیبا با تله های بامبوئی را مشاهده کنید که توسط راهنماهای محلی به شما نمایش داده می شوند. این سفر آرامش بخش، راهی عالی برای مشاهده مناظر استوایی است و اطلاعات بسیاری در مورد گیاه و جانوران را با شما به اشتراک گذاشته می شود.

۶ -کینگستون

 

کینگستون

در پایتخت کوه های آبی، برخلاف پایتخت شلوغ جامائیکا، منطقه ای توریستی و آرامش بخش را ارائه می کند. کینگستون می تواند ترسناک باشد، اما بازدید کنندگان می توانند برخی از جاذبه های شهر سازمان یافته در تورها را مشاهده کنید. تورهای مسافرتی مواردی دیگر نظیر بازدید ساختمان های قدیمی مانند خانه تاریخی داون و موزه هایی مانند گالری ملی و موزه تاریخ طبیعی را ارائه می دهند.

۷ -پارک ملی کوهستان John Crow و کوهستان آبی

 

کوه های آبی و پارک ملی کوه های جان کوه

پارک ملی کوهستان John Crow و کوهستان آبی، محل کوه ها، آبشارها، جنگل های بارانی سرسبز و گیاهان و حیوانات عجیب و غریب است. این حوضه شامل ۲۰۰۰۰۰ هکتار جنگل های بارانی استوایی است. این پارک دیدنی، زیستگاه طبیعی بیش از ۸۰۰ گونه از گیاهان بومی، ۲۰۰ گونه از پرندگان و همچنین دومین پروانه بزرگ جهان است. در ارتفاع  ۲۲۵۶ متری، قله کوه آبی کوه در دسترس است و بلندترین قله جامائیکا به حساب می آید.

 

ادامه دارد ……..

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
با ادامه معرفی بهترین جاذبه ها و جاهای گردشگری جامائیکا همراه سایت برترین جاذبه ها باشید ۳- قصر رز هال، خلیج مونتهو این قصر در سال ۱۷۷۰ ساخته شد و باغ آن با منظره ای زیبا از اقیانوس بازسازی شده است. افسانه آنجل پالمر (جادوگر سفید) در این منطقه وجود دارد و با ظلم و ستم همراه است و به مرگ خشونت آمیز می انجامد. امروز این خانه با مبلمان قدیمی تزئین شده است و بازدیدکنندگان می توانند انتخابی بین تور روزانه یا شبانه  داشته باشند و داستان های عجیب و غریب و روحانی انتخاب کنند.   4 -فالماوت   فالموث یکی از بهترین شهرهای جزایر کارائیب محسوب می شود. این شهر نمونه ای عالی از معماری قرن نوزدهم گرجستان را شامل می شود. گرینوود بزرگ خانه و  یکی از جاذبه های مهم گردشگری در منطقه است. این خانه در سال ۱۷۹۰ توسط ریچارد بارت، یکی از شعرای نشل الیزابت بارت براونینگ ساخته شده است، در حال حاضر به موزه از مبلمان و مجموعه ای نادر از آلات موسیقی تبدیل گشته است. ۵ - رودخانه مارتا بری   قایقرانی مارتا بری یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری جامائیکا است. در محله روستای مارتا بری، می توانید رودخانه ای زیبا با تله های بامبوئی را مشاهده کنید که توسط راهنماهای محلی به شما نمایش داده می شوند. این سفر آرامش بخش، راهی عالی برای مشاهده مناظر استوایی است و اطلاعات بسیاری در مورد گیاه و جانوران را با شما به اشتراک گذاشته می شود. ۶ -کینگستون   در پایتخت کوه های آبی، برخلاف پایتخت شلوغ جامائیکا، منطقه ای توریستی و آرامش بخش را ارائه می کند. کینگستون می تواند ترسناک باشد، اما بازدید کنندگان می توانند برخی از جاذبه های شهر سازمان یافته در تورها را مشاهده کنید. تورهای مسافرتی مواردی دیگر نظیر بازدید ساختمان های قدیمی مانند خانه تاریخی داون و موزه هایی مانند گالری ملی و موزه تاریخ طبیعی را ارائه می دهند. ۷ -پارک ملی کوهستان John Crow و کوهستان آبی   پارک ملی کوهستان John Crow و کوهستان آبی، محل کوه ها، آبشارها، جنگل های بارانی سرسبز و گیاهان و حیوانات عجیب و غریب است. این حوضه شامل ۲۰۰۰۰۰ هکتار جنگل های بارانی استوایی است. این پارک دیدنی، زیستگاه طبیعی بیش از ۸۰۰ گونه از گیاهان بومی، ۲۰۰ گونه از پرندگان و همچنین دومین پروانه بزرگ جهان است. در ارتفاع  ۲۲۵۶ متری، قله کوه آبی کوه در دسترس است و بلندترین قله جامائیکا به حساب می آید.   ادامه دارد ........

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند