برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های کشور افریقای جنوبی

جاذبه های کشور آفریقای جنوبی

محرم

افریقای جنوبی، کشور زیبا، و پر از شگفتی است. این کشور متنوع است، فرهنگ های متنوع آن، حیات وحش جذاب، مناظر زیبا و سواحل قابل توجه آن برای مسافران از سراسر جهان جذاب است.

اینجا فهرستی از ۱۰ مورد برتر در آفریقای جنوبی است

 

۱۰٫ شیرجه رفتن و غواصی در کنار کوسه سفید بزرگ

جاذبه های گردشگری افریقای جنوبی 
فقط وقتی که فکر می کنید دریا امن است به آب برودید و شنا کنید. دریا و سواحل آفریقای جنوبی یک جمعیت کوسه فوق العاده متنوع دارد. یک چهارم از گونه های کوسه در جهان (۹۸ گونه دقیقا) در آبهای آفریقای جنوبی ساکن هستند و حدود ۴۰ گونه از آنها در آبهای اطراف شهر کیپ تاون ساکن هستند. اگر میخواهید کوسه سفید بزرگ را بدون از دست دادن دست و پای خود ببینید، اجازه دهید شما را با دنیای شگفت انگیز غواصی در قفس معرفی کنم.قفس غواصی با کوسه سفید بزرگ یک بازی ماجراجویی نسبتا جدید در آفریقای جنوبی است. چند موسسه وجود دارد که بسته های غواصی قفس را ارائه می دهند و اکثر آنها در اطراف منطقه ی شناخته شده به نام “کوسه کوسه” در Gansbaai، اند که تنها ۲ ساعت با رانندگی از کیپ تاون فاصله دارد. این یک فرصت پرماجرا و منحصر به فرد است.

 

۹٫ سواحل شنی

جاذبه های توریستی افریقای جنوبی 
آیا می خواهید همه لباس های خود را بشوید و خود را در مقابل غریبه ها برهنه کنید؟ ساحل شنی تنها ساحل در آفریقای جنوبی است که (غیر رسمی) به نظر می رسد برای خیساندن و حمام آفتاب کاملا برهنه ( خیلی مزخرفه! ). 

 

۸٫ پیاده روی در ساحل وحشی

جاذبه های افریقای جنوبی 
ساحل وحشی، در منطقه Cape شرقی آفریقای جنوبی، یکی از زیباترین ساحل های سرزمین های استعماری است . منظره های طبیعی فوق العاده از جمله آبشارها، سواحل جدا شده، جنگل ها و رودخانه های دست نخورده در آن وجود دارد. قدم زدن نیز فرصتی برای ترکیب شدن با مردم محلی مانند خاشا و amaPondo را ارائه می دهد.

 

۷٫ تور Soweto

جاذبه های گردشگری افریقای جنوبی
Soweto یک شهر فرهنگ و تاریخ آفریقایی است. تور نیمه روز و روز کامل به شما فرصتی برای دیدار با برخی از مردم محلی را می دهد که خوشحال هستند که از اطراف سازه های اصلی خانه  ،شما را نشان می دهند. Soweto بیش از دو میلیون نفر جمعیت دارد، خانه هایی که از عمارت های عجیب و غریب تا حلبی های موقتی استفاده می کنند. سوتو یک شهر سازمانی و تعامل فرهنگی است.این یک مقصد گردشگری محبوب با مکان هایی مانند Kliptown، خانه نلسون ماندلا رئیس جمهور پیشین، مکان یادبود Hector Petersen، رستوران ها و مراکز خرید است. با راهنمایی محلی برای یک تور دوچرخه سواری در اطراف بیرون بروید تا بدانید که چه چیزی این شهر را منحصر به فرد می کند.

 

۶٫ گشت و گذار در SA

جاذبه های کشور افریقای جنوبی 
خط ساحلی آفریقای جنوبی با مجموعه ای از نقاط و حوضچه ها، از لحاظ فنی از نظر سواحل مارپیچی لگاریتمی، به دلیل شکل های ریاضی آنها مشخص شده است. آنچه که شما نیز ممکن است بدانید این است که کیفیت گشت و گذار بستگی به اندازه جمعیت و جهت باد دارد. به همین دلیل است که شبه جزیره کیپ (با کیپ تاون در انتهای شمالی آن) تقریبا ۳۶۰ درجه و ۳۶۵ روز در سال برای این کار مناسب است.

 

ادامه دارد …..

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • متوسط بود 
  • زیبا بود 
  • جالب بود 
افریقای جنوبی، کشور زیبا، و پر از شگفتی است. این کشور متنوع است، فرهنگ های متنوع آن، حیات وحش جذاب، مناظر زیبا و سواحل قابل توجه آن برای مسافران از سراسر جهان جذاب است. اینجا فهرستی از ۱۰ مورد برتر در آفریقای جنوبی است   10. شیرجه رفتن و غواصی در کنار کوسه سفید بزرگ   فقط وقتی که فکر می کنید دریا امن است به آب برودید و شنا کنید. دریا و سواحل آفریقای جنوبی یک جمعیت کوسه فوق العاده متنوع دارد. یک چهارم از گونه های کوسه در جهان (۹۸ گونه دقیقا) در آبهای آفریقای جنوبی ساکن هستند و حدود ۴۰ گونه از آنها در آبهای اطراف شهر کیپ تاون ساکن هستند. اگر میخواهید کوسه سفید بزرگ را بدون از دست دادن دست و پای خود ببینید، اجازه دهید شما را با دنیای شگفت انگیز غواصی در قفس معرفی کنم.قفس غواصی با کوسه سفید بزرگ یک بازی ماجراجویی نسبتا جدید در آفریقای جنوبی است. چند موسسه وجود دارد که بسته های غواصی قفس را ارائه می دهند و اکثر آنها در اطراف منطقه ی شناخته شده به نام "کوسه کوسه" در Gansbaai، اند که تنها ۲ ساعت با رانندگی از کیپ تاون فاصله دارد. این یک فرصت پرماجرا و منحصر به فرد است.   9. سواحل شنی   آیا می خواهید همه لباس های خود را بشوید و خود را در مقابل غریبه ها برهنه کنید؟ ساحل شنی تنها ساحل در آفریقای جنوبی است که (غیر رسمی) به نظر می رسد برای خیساندن و حمام آفتاب کاملا برهنه ( خیلی مزخرفه! ).    8. پیاده روی در ساحل وحشی   ساحل وحشی، در منطقه Cape شرقی آفریقای جنوبی، یکی از زیباترین ساحل های سرزمین های استعماری است . منظره های طبیعی فوق العاده از جمله آبشارها، سواحل جدا شده، جنگل ها و رودخانه های دست نخورده در آن وجود دارد. قدم زدن نیز فرصتی برای ترکیب شدن با مردم محلی مانند خاشا و amaPondo را ارائه می دهد.   7. تور Soweto Soweto یک شهر فرهنگ و تاریخ آفریقایی است. تور نیمه روز و روز کامل به شما فرصتی برای دیدار با برخی از مردم محلی را می دهد که خوشحال هستند که از اطراف سازه های اصلی خانه  ،شما را نشان می دهند. Soweto بیش از دو میلیون نفر جمعیت دارد، خانه هایی که از عمارت های عجیب و غریب تا حلبی های موقتی استفاده می کنند. سوتو یک شهر سازمانی و تعامل فرهنگی است.این یک مقصد گردشگری محبوب با مکان هایی مانند Kliptown، خانه نلسون ماندلا رئیس جمهور پیشین، مکان یادبود Hector Petersen، رستوران ها و مراکز خرید است. با راهنمایی محلی برای یک تور دوچرخه سواری در اطراف بیرون بروید تا بدانید که چه چیزی این شهر را منحصر به فرد می کند.   6. گشت و گذار در SA   خط ساحلی آفریقای جنوبی با مجموعه ای از نقاط و حوضچه ها، از لحاظ فنی از نظر سواحل مارپیچی لگاریتمی، به دلیل شکل های ریاضی آنها مشخص شده است. آنچه که شما نیز ممکن است بدانید این است که کیفیت گشت و گذار بستگی به اندازه جمعیت و جهت باد دارد. به همین دلیل است که…

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند