برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه های پرتغال

جاذبه های گردشگری پرتغال

پرتغال یک کشور اروپایی معروف است ، گاها افراد ممکن است با میوه پرتقال املای آنرا اشتباه بگیرند ، پایتخت آن شهر مهم لیسبون است با معرفی ۱۵ تا از تاپ ترین جاذبه های کشور پرتغال همراه سایت برترین جاذبه ها باشید

 

۱٫ Mosteiro dos Jerónimos، لیسبون

مستیرو دس جریمیموس، لیسبون

بنای فوق در سواحل حومه لیسبون است که برای ناوبرها در قرن های ۱۵ و ۱۶ در سفرهای طولانی و خطرناک به منظور نقشه برداری آبهای ناشناخته و نقشه برداری از سرزمین های جدید طراحی شده است. امروزه Mosteiro dos Jerónimos یکی از بنیادهای مورد احترام کشور پرتغال است و  باید در دستور کار هر گردشگری قرار بگیرد.

 

۲٫ Oceanário de Lisboa، لیسبون

Oceanário de Lisboa، لیسبون

این یکی از بهترین و بزرگترین oceanariums در اروپا است که شامل مجموعه ای گسترده از ماهی و حیوانات دریایی است. جانوران دریایی چهار اقیانوس؛ اکوسیستم های اقیانوس اطلس، اقیانوس آرام، هند و اقیانوس اطلس در مناظر جداگانه ای به نمایش گذاشته شده اند.

۳٫ Palácio Nacional de Sintra، لیسبون

Palácio Nacional de Sintra، ساحل لیسبون

کاخ ملی سنترا توسط دودکش های مخروطی بزرگی که دارد شناخته می شود و قدیمی ترین کاخ باقی مانده در پرتغال است. کاخ ملی سنترا در دامنه کوه های پوشیده از درختان به اندازه کافی شهر را برای بازدید کنندگان جذاب نموده است. کاخ ملی سنترا در یونسکو به عنوان چشم انداز میراث فرهنگی جهانی به ثبت رسیده است.

 

۴٫ Torre de Belém، لیسبون

تور د بلم، لیسبون

Torre de Belém یکی از زیباترین آثار تاریخی پرتغال و لیسبون است، Torre de Belém به عنوان نمادی از عصر سفرهای اکتشافی در قرنهای ۱۵ و ۱۶ شناخته می شود.این برج در سال ۱۵۲۱ به عنوان یک قلعه برای دفاع از رویکردهای رودخانه تگوس تکمیل شده، برج به عنوان شاهکار معماری نظامی در نظر گرفته شده است. این برج جزء آثار ملی در یونسکو به ثبت رسیده است.

 

۵٫ کنوودو کریستو، تامار

کنونتو کریستو، تامار

Convento do Cristo یک قلعه قدرتمند و یکی از جاذبه های تاریخی برجسته در  پرتغال است. Convento do Cristo در سال ۱۱۶۰ به عنوان “ماموریت نظم شوالیه جادوگر” تاسیس شده است.

 

ادامه دارد ……….

پرتغال یک کشور اروپایی معروف است ، گاها افراد ممکن است با میوه پرتقال املای آنرا اشتباه بگیرند ، پایتخت آن شهر مهم لیسبون است با معرفی ۱۵ تا از تاپ ترین جاذبه های کشور پرتغال همراه سایت برترین جاذبه ها باشید   1. Mosteiro dos Jerónimos، لیسبون بنای فوق در سواحل حومه لیسبون است که برای ناوبرها در قرن های ۱۵ و ۱۶ در سفرهای طولانی و خطرناک به منظور نقشه برداری آبهای ناشناخته و نقشه برداری از سرزمین های جدید طراحی شده است. امروزه Mosteiro dos Jerónimos یکی از بنیادهای مورد احترام کشور پرتغال است و  باید در دستور کار هر گردشگری قرار بگیرد.   2. Oceanário de Lisboa، لیسبون این یکی از بهترین و بزرگترین oceanariums در اروپا است که شامل مجموعه ای گسترده از ماهی و حیوانات دریایی است. جانوران دریایی چهار اقیانوس؛ اکوسیستم های اقیانوس اطلس، اقیانوس آرام، هند و اقیانوس اطلس در مناظر جداگانه ای به نمایش گذاشته شده اند. ۳٫ Palácio Nacional de Sintra، لیسبون کاخ ملی سنترا توسط دودکش های مخروطی بزرگی که دارد شناخته می شود و قدیمی ترین کاخ باقی مانده در پرتغال است. کاخ ملی سنترا در دامنه کوه های پوشیده از درختان به اندازه کافی شهر را برای بازدید کنندگان جذاب نموده است. کاخ ملی سنترا در یونسکو به عنوان چشم انداز میراث فرهنگی جهانی به ثبت رسیده است.   4. Torre de Belém، لیسبون Torre de Belém یکی از زیباترین آثار تاریخی پرتغال و لیسبون است، Torre de Belém به عنوان نمادی از عصر سفرهای اکتشافی در قرنهای ۱۵ و ۱۶ شناخته می شود.این برج در سال ۱۵۲۱ به عنوان یک قلعه برای دفاع از رویکردهای رودخانه تگوس تکمیل شده، برج به عنوان شاهکار معماری نظامی در نظر گرفته شده است. این برج جزء آثار ملی در یونسکو به ثبت رسیده است.   5. کنوودو کریستو، تامار Convento do Cristo یک قلعه قدرتمند و یکی از جاذبه های تاریخی برجسته در  پرتغال است. Convento do Cristo در سال ۱۱۶۰ به عنوان "ماموریت نظم شوالیه جادوگر" تاسیس شده است.   ادامه دارد ..........

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۹۶ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند