برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاهای دیدنی کشور بنین

جاهای دیدنی کشور بنین

اگر سفری به قاره آفریقا داشتید ،باید راهی برای سفر و دیدار از کشور ناشناس و ناشناخته”Benin” نیز انجام دهید.اگرچه این کشور در مقایسه با سایر کشورهای قاره آفریقا بزرگ نیست ، اما شما آن را بسیار جالب خواهید یافت. مردم به میراث فرهنگی خود بسیار مشتاق هستند.  هشت جاذبه مهم در کشور بنین وجود دارد و همه آنها در این راهنمای سفر به بنین آمده است. قابل توجه اینکه جمهوری بنین واقع در غرب آفریقا است و نام قدیم این کشور داهومی بوده‌ است. پایتخت بنین شهر پورتو نووو است اما مرکز سیاسی کشور در شهر کوتونو قرار گرفته‌است که بزرگ‌ترین شهر و مرکز اقتصادی کشور بنین نیز هست .


۸٫ موزه دا سیلوا

جاهای دیدنی کشور بنین

Musée Da Silva یک جاذبه توریستی در پورتو نوو پایتخت کشور بنین است. یکی از مکان هایی است که درباره موارد تاریخی و میراثی بنین اطلاعاتی بدست می آورید. ساختار آن مانند یک ساختمان قرون وسطی ای است و واقعا احساسات نوستالژی را به شما می دهد. هنگامی که در داخل آن می روید شما آثار برزیلی ها را که مربوط به سال ۱۸۷۰ میلادی است، مشاهده خواهید کرد. این جاذبه توریستی یکی از نماد های کشور است.

 


 

۷٫Place de I’toil Rouge

جاهای دیدنی کشور بنین

Place de I’Ttoile Rouge یا Red Star Place، در ترجمه انگلیسی مانند یک rotunda ( همان نمادی در میدان ها )واقع در شهر Cotonou است. این بنا یاد بود دوره مارکسیستی بنین است و بزرگترین بنا از این نوع در کل کشور است. این مکان در سال ۱۹۷۵ توسط رهبر آن زمان ژنرال Mathieu Kerekou تاسیس شد.  او از ایدئولوژی در سراسر بنین حمایت کرد و این معروف ترین ساختار مربوط به آن در کل کشور است.

 


 

۶٫Ancien Pont

جاهای دیدنی کشور بنین

Ancien Pont نام پل قابل ملاحظه ای در این کشور است و یکی از مکان های دیدنی در کشور بنین است. این پل روی رودخانه Lagune de Cotonou قرار دارد و دو بخش شهر Cotonou را که توسط خلیج جدا شده است، متصل می کند. این پل عظیم و زیبا نقطه عطفی در Cotonou است که در سال ۱۹۲۸ نصب شده است. نوسازی این پل در سال ۱۹۸۱ بوده است. این یک پل مهم است چرا که توسط ساکنان به دلایل شخصی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

 


 

۵٫Musée en Plein Air de Parakou

جاهای دیدنی کشور بنین

Musée en Plein Air de Parakou یکی دیگر از جاذبه های گردشگری و موزه های مهم کشور بنین است. این موزه در مجاورت شهر Parakou واقع شده است – در واقع، کمتر از یک مایل از مرکز شهر یا حدود یک و نیم کیلومتر دورتر است. در این موزه فضای باز پنج ساختار دایره ای وجود دارد و نشان می دهد که مردم چگونه در این کشور زندگی می کردند .هزینه ورودی به این موزه دوست داشتنی حدود ۱۵۰۰ فرانک CFA است.

 


 

۴٫ موزه تاریخی اویداه

جاهای دیدنی کشور بنین

اگر دنبال یک نمایشگاه تاریخی در بنین هستید، باید موزه تارییخ اویداه را ببینید . این موزه تاریخی در شهر Ouidah  قرار دارد .آنجا شش نمایشگاه در موزه دارند که پادشاهی Xweda، پادشاهی Dahomey، تجارت برده، Vodun، و ارتباطات فرهنگی بین بنین و تمام جهان است. این یک تور تازه ای است و درواقع یکی از مکان های توصیه شده برای بازدید در بنین است.

 


 

۳٫ کاخ سلطنتی، پورتو نووو

جاهای دیدنی کشور بنین

کاخ سلطنتی پورتو نووو  موزه ای به نام کاخ کافه Toffa یا Musee Homne است. آنها آن را یک کاخ سلطنتی نامیده اند زیرا در یک زمان این در واقع محل اقامت سلطنتی بنین بود. امروزه این موزه مهمی است که نشان دهنده بقایای مجموعه پادشاه Toffa و آثار ذخیره شده در طول سلطنت او است. البته هنوز در انتظار ثبت در فهرست یونسکو است.

 


 

۲٫ پارک ملی Pendjari

جاهای دیدنی کشور بنین

بنین نیز مانند همه کشورهای دیگر در قاره آفریقا دارای پارک ملی است . این پارک یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری در کشور بنین به دلیل زیستگاه طبیعی آن است. پارک نیز در میان جاذبه های سایت لیست پیشنهاد شده صفحه ی سایت سازمان میراث یونسکو قرار دارد. این پارک ملی دارای مساحت ۲،۷۵۵ کیلومتر مربع است. دارای فیل ها، گرگ و میمون، بوفالوها و گاو سان ها است. پارک نیز به عنوان مرکز گونه های پرنده شناخته شده است.

 


 

۱٫ کاخ سلطنتی ابومی

جاهای دیدنی کشور بنین

یکی از مکان های دیدنی در بنین، کاخ سلطنتی Abomey است . این جاذبه توریستی توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی به رسمیت شناخته شده است.دارای معیارهای سوم و چهارم بوده و در سال ۱۹۸۵ ثبت شده است. اما این مکان در فهرست خطرناک قرار گرفته است اما بعد از سال ۲۰۰۷ آنرا بیرون آورده اند. کاخ های سلطنتی ابومی ساختار بسیار باستانی دارد که در سال ۱۶۲۵ تأسیس شده اند. پادشاهان تا دهه ۱۹۰۰ در آنها زندگی می کردند.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۴٫۳ / ۵٫ تعداد آرا: ۸۶

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

خبرنامه سایت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا تور ترکیه جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی ارزان رپورتاژ آگهی گردشگری زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند

تبلیغ