برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
خرسهای بزرگ دنیا

معرفی ۱۲ خرس بزرگ جهان

چراغ خواب

می خواهیم اینبار به معرفی و بررسی ۱۲ تا از بزرگترین خرسهای جهان بپردازیم ، پس با ما همراه باشید

۱- خرس قطبی

white bear 600 - معرفی 12 خرس بزرگ جهان

خرس قطبی، همراه با خرس کودیاک، بزرگترین گونه های خرس در جهان هستند، خرس قبطی به همان اندازه خرس کودیاک بزرگ است تنها فرقش در رنگ آن است که به جای قهوه ای سفید است. خرس قطبی زندگی می کند در درجه اول در شمال دایره قطب شمال، در واقع در شمال یخ زده زندگی می کند. اگرچه این خرس ها در زمین متولد می شنود اما بیشتر عمر خود را در یخ و در دریا می گذارند، این گونه خرس در نظر گرفته شده جز گونه های آسیب پذیر به خاطر تغییرات آب و هوایی  که در حال ذوب شدن زیستگاه خود آنها است .

۲- خرس کودیاک

1024px 2010 kodiak bear 1 - معرفی 12 خرس بزرگ جهان

خرس کودیاک، بزرگترین خرس قهوه ای در جهان است، محل زندگی اش مناطق بومی جزایر کودیاک آلاسکا است. برخی  وزن ۱۵۰۰ پوندی و در حالت ایستاده قدی بند نیز دارد ، آنها معمولا قهوه ای هستند، اما می توانند طلایی نیز باشند؛ خرس جوان یک حلقه ی سفید در اطراف گردن خود برای چند سال دارد. و اینکه به انسانها نیز حمله می کنند اما بیشتر انسان ها هستند که به انها حمله می کنند .

۳- خرس قهوه ای Kamchatka

Kamchatka Brown Bear - معرفی 12 خرس بزرگ جهان

خرس قهوه ای Kamchatka، بزرگترین خرس در اوراسیا، اساسا در منطقه Kamchatka روسیه و جزایر اطراف آن و همچنین جزیره سنت لارنس آلاسکا در دریای برینگاست. این یک خرس بزرگ است، گاهی اوقات به اندازه ۹ فوت و وزن تقریبا ۱۵۰۰ پوند است

۴- خرس قهوه ای Ussuri

Ussuri brown bear - معرفی 12 خرس بزرگ جهان

خرس قهوه ای Ussuri یکی از بزرگترین خرس های قهوه ای است و گاهی اوقات به عنوان گریزلی سیاه شناخته می شود.آنها ببشتر در روسیه در شمال شرقی آسیا بومی هستند

۵ -خرس گریزلی

Grizzly bear - معرفی 12 خرس بزرگ جهان

نام لاتین خرس گریزلی، Ursus horriblis، به معنای “خرس وحشتناک” است. گریزلی همچنین به عنوان خرس silvertip شناخته می شود ، وزن تقریبا ۸۰۰ پوند و ایستاده بیش از ۶ فوت دارای بلندی است. Grizzlies در رنگ از بور به تقریبا سیاه است، اما معمولا قهوه ای است.

۶ – خرس قهوه ای اوراسیایی

Eurasian brown bear - معرفی 12 خرس بزرگ جهان

 نیز به عنوان خرس قهوه ای اروپایی شناخته شده است که می توان آن را در مناطق کوهستانی شمال اروپا پیدا کرد، بزرگترین جمعیت در جنگل های سیبری یافت می شود.خرس در ۱۰۰۰ سال قبل از میلاد در انگلستان شکار شد. این خرس الهام بخش نامهای دو صورت فلکی، Ursa Major و Ursa Minor بوده است.

۷ – خرس سیاه آمریکایی

American black bear - معرفی 12 خرس بزرگ جهان

خرس سیاه آمریکایی کوچکترین گونه خرس در قاره آمریکای شمالی است.

۸ – خرس ستاره دار

Spectacled bear - معرفی 12 خرس بزرگ جهان

این خرس تماشایی نامش به خاطر حلقه هایی است که در اطراف چشم هایش به نظر می رسند که شبیه عینک چشم است. یک خرس متوسط، خرس تماشایی تنها خرس بومی در آمریکای جنوبی است.

۹- خرس سیاه آسیایی

Asian Black Bear - معرفی 12 خرس بزرگ جهان

خرس های سیاه رنگ انسان ها را خیلی دوست ندارند، قابل فهم هستند زیرا انسان آنها را برای قطعات بدن و داروهای سنتی شکار می کند. آنها در مناطق کوهستانی آسیا، از تایوان و شمال شرقی چین به شمال شبه قاره هند و شرق دور روسیه یافت می شوند.  آنها یک خرس متوسط ​​(متوسط ​​۶ فوت قد و ۳۰۰ پوند) است که شبیه خرس های ماقبل تاریخ است.

۱۰- خرس Sloth bear

Sloth bear - معرفی 12 خرس بزرگ جهان

در شبه قاره هند بومی است. آنها وزن خود را تا ۲۹۰ پوند وزن می رسانند و می تواند تا ۶ فوت ارتفاع داشته باشد. آنها شناخته شده اند که به انسان هایی حمله می کنند که به خاک آنهاحمله می کنند.

۱۱ – پاندا غول پیکر

Giant Panda - معرفی 12 خرس بزرگ جهان

پاندا غول پیکر مدل ناز نازی است . بر خلاف خرس های دیگر، پاندا اساسا گیاه خوار است، و بامبو ۹۹ درصد از رژیم غذایی او را تشکیل می دهد. پاندا بومی به کوه های جنوب مرکزی چین، به ویژه استان سیچوان است. این خرس های چاق دارای قطر تا شش فوت هستند و وزن آن ها تا ۲۵۰ پوند است. آنها یک نماد دلسوز در چین هستند.

۱۲ – خرس خورشید  Sun Bear

Sun Bear 1 - معرفی 12 خرس بزرگ جهان

خرس خورشید بومی جنگل های گرمسیری آسیای جنوب شرقی می باشد. در مالزی، به دلیل علاقه خود به مواد چسبنده شیرین، به عنوان خرس عسل مالایی شناخته شده است. خرس خورشید کوچکترین خرس است که در حدود ۱۷۶ پوند و حدود پنج پا ارتفاع دارد.

 

نظر شما در مورد این مطلب چی بود ؟
  • مفید بود 
  • ضعیف بود 
  • جالب بود 
  • زیبا بود 
  • متوسط بود 
می خواهیم اینبار به معرفی و بررسی ۱۲ تا از بزرگترین خرسهای جهان بپردازیم ، پس با ما همراه باشید ۱- خرس قطبی خرس قطبی، همراه با خرس کودیاک، بزرگترین گونه های خرس در جهان هستند، خرس قبطی به همان اندازه خرس کودیاک بزرگ است تنها فرقش در رنگ آن است که به جای قهوه ای سفید است. خرس قطبی زندگی می کند در درجه اول در شمال دایره قطب شمال، در واقع در شمال یخ زده زندگی می کند. اگرچه این خرس ها در زمین متولد می شنود اما بیشتر عمر خود را در یخ و در دریا می گذارند، این گونه خرس در نظر گرفته شده جز گونه های آسیب پذیر به خاطر تغییرات آب و هوایی  که در حال ذوب شدن زیستگاه خود آنها است . ۲- خرس کودیاک خرس کودیاک، بزرگترین خرس قهوه ای در جهان است، محل زندگی اش مناطق بومی جزایر کودیاک آلاسکا است. برخی  وزن ۱۵۰۰ پوندی و در حالت ایستاده قدی بند نیز دارد ، آنها معمولا قهوه ای هستند، اما می توانند طلایی نیز باشند؛ خرس جوان یک حلقه ی سفید در اطراف گردن خود برای چند سال دارد. و اینکه به انسانها نیز حمله می کنند اما بیشتر انسان ها هستند که به انها حمله می کنند . ۳- خرس قهوه ای Kamchatka خرس قهوه ای Kamchatka، بزرگترین خرس در اوراسیا، اساسا در منطقه Kamchatka روسیه و جزایر اطراف آن و همچنین جزیره سنت لارنس آلاسکا در دریای برینگاست. این یک خرس بزرگ است، گاهی اوقات به اندازه ۹ فوت و وزن تقریبا ۱۵۰۰ پوند است ۴- خرس قهوه ای Ussuri خرس قهوه ای Ussuri یکی از بزرگترین خرس های قهوه ای است و گاهی اوقات به عنوان گریزلی سیاه شناخته می شود.آنها ببشتر در روسیه در شمال شرقی آسیا بومی هستند ۵ -خرس گریزلی نام لاتین خرس گریزلی، Ursus horriblis، به معنای "خرس وحشتناک" است. گریزلی همچنین به عنوان خرس silvertip شناخته می شود ، وزن تقریبا ۸۰۰ پوند و ایستاده بیش از ۶ فوت دارای بلندی است. Grizzlies در رنگ از بور به تقریبا سیاه است، اما معمولا قهوه ای است. ۶ - خرس قهوه ای اوراسیایی  نیز به عنوان خرس قهوه ای اروپایی شناخته شده است که می توان آن را در مناطق کوهستانی شمال اروپا پیدا کرد، بزرگترین جمعیت در جنگل های سیبری یافت می شود.خرس در ۱۰۰۰ سال قبل از میلاد در انگلستان شکار شد. این خرس الهام بخش نامهای دو صورت فلکی، Ursa Major و Ursa Minor بوده است. ۷ - خرس سیاه آمریکایی خرس سیاه آمریکایی کوچکترین گونه خرس در قاره آمریکای شمالی است. ۸ - خرس ستاره دار این خرس تماشایی نامش به خاطر حلقه هایی است که در اطراف چشم هایش به نظر می رسند که شبیه عینک چشم است. یک خرس متوسط، خرس تماشایی تنها خرس بومی در آمریکای جنوبی است. ۹- خرس سیاه آسیایی خرس های سیاه رنگ انسان ها را خیلی دوست ندارند، قابل فهم هستند زیرا انسان آنها را برای قطعات بدن و داروهای سنتی شکار می کند. آنها در مناطق کوهستانی آسیا، از تایوان و شمال شرقی چین به شمال شبه…

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: ۳٫۸۳ ( ۳ رای)
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند