برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
مقبره شگفت انگیز مولای اسماعیل

مقبره شگفت انگیز مولای اسماعیل در مراکش

مقبره مولا اسماعیل، شهر مکنس، کشور مراکش. مولا اسماعیل بن شریف، همچنین به عنوان پادشاه جنگجو شناخته می شود، حاکم سلسله Alaouite مراکش بوده است. او در دوران سلطنت خود مکنس را ساخت و آن را پایتخت مراکش کرد. این مکان با قدمتی از قرن هجدهم محل استقرار مشهورترین مقر سلطنتی کشور است.

امروزه اعتقاد محلی بر این است که ورود به مکان یک برکت الهی را برای بازدید کننده به ارمغان خواهد آورد. این ساختمان همچنین یک نمونه خوب از معماری اسلامی و طراحی پرطرفدار آن است. غیرمسلمانان تا حدودی مجاز هستند که مکان را ببینند، اما نه همه آنها .

چرا به آنجا برویم؟

یکی از برجسته ترین مکان های معماری توسط خود مراکشی ها. قطعا یکی از محبوب ترین و بهترین جاذبه های Meknès است.

چه وقت به آنجا برویم؟

این مکان روزانه از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر به جز جمعه باز است.

چگونه می توانم به آنجا بروم؟

این مکان در مرکز شهر واقع شده است، با یک پیاده روی کوتاه از کاخ سلطنتی می رسید . قطار یا اتوبوس از شهرهای مختلف مراکش نیز در دسترس اند .

 

 

مقبره مولا اسماعیل، شهر مکنس، کشور مراکش

 

 

مقبره مولا اسماعیل، شهر مکنس، کشور مراکش

 

مقبره مولا اسماعیل، شهر مکنس، کشور مراکش

 

مقبره مولا اسماعیل، شهر مکنس، کشور مراکش

 

مقبره مولا اسماعیل، شهر مکنس، کشور مراکش

مقبره مولا اسماعیل، شهر مکنس، کشور مراکش

مقبره مولا اسماعیل، شهر مکنس، کشور مراکش

 

مقبره مولا اسماعیل، شهر مکنس، کشور مراکش

مقبره مولا اسماعیل، شهر مکنس، کشور مراکش
مقبره مولا اسماعیل، شهر مکنس، کشور مراکش. مولا اسماعیل بن شریف، همچنین به عنوان پادشاه جنگجو شناخته می شود، حاکم سلسله Alaouite مراکش بوده است. او در دوران سلطنت خود مکنس را ساخت و آن را پایتخت مراکش کرد. این مکان با قدمتی از قرن هجدهم محل استقرار مشهورترین مقر سلطنتی کشور است. امروزه اعتقاد محلی بر این است که ورود به مکان یک برکت الهی را برای بازدید کننده به ارمغان خواهد آورد. این ساختمان همچنین یک نمونه خوب از معماری اسلامی و طراحی پرطرفدار آن است. غیرمسلمانان تا حدودی مجاز هستند که مکان را ببینند، اما نه همه آنها . چرا به آنجا برویم؟ یکی از برجسته ترین مکان های معماری توسط خود مراکشی ها. قطعا یکی از محبوب ترین و بهترین جاذبه های Meknès است. چه وقت به آنجا برویم؟ این مکان روزانه از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر به جز جمعه باز است. چگونه می توانم به آنجا بروم؟ این مکان در مرکز شهر واقع شده است، با یک پیاده روی کوتاه از کاخ سلطنتی می رسید . قطار یا اتوبوس از شهرهای مختلف مراکش نیز در دسترس اند .                

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند