برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
جاذبه ماداگاسکار

مناظر فوق العاده ماداگاسکار

همراه سایت برترین جاذبه ها باشید با معرفی بهترین و زیباترین مناظر و اماکن کشور آفریقایی ماداگاسکار


 

 


۵٫ پارک ملی Isalo اسالو

قبیله Bara این سایت را به عنوان مکان مقدس خود تلقی می کند: مکان های دفن توسط سنگ ها مشخص شده اند. سازه های سنگ آهک باستان به دوره ژوراسیک می پیوندند و چشم انداز سورئال را ایجاد می کنند. این پارک همچنین دارای قنات ها، جنگل ها، نخل ها و تپه های جنگلی است که می توانند در یک تور پیاده روی مورد بررسی قرار گیرند.

 

جاذبه های ماداگاسکار
ایالو جاذبه های ماداگاسکار
جاذبه های ماداگاسکار

۴٫ Antananarivo

پایتخت و همچنین بزرگترین شهر ماداگاسکار و شهری هیجان انگیز و پر جنب و جوش در آفریقا است. Antananarivo دارای ساختمان های تاریخی متعدد و آثار میراثی غنی و متنوع است.

 

جاذبه های ماداگاسکار Antananarivo
آنتاناناریو جاذبه های ماداگاسکار

۳٫ خیابان Baobabs

جاده خاکی بین Morondava و Belon’i Tsiribihina در معدن Menabe یافت می شود که معروف ترین جاده در نوع خودش در جهان است. درختان غول پیکر که در اطراف این بخش رشد می کنند، آن را نیز قابل شناسایی کرده است و وجود درختان Baobabs این جاده خاکی را محل بیشترین بازدید توریست ها قرار داده است

 

baobabs درختان
baobabs درختان
baobabs جاده درختان

۲٫ پارک ملی Tsingy de Bemaraha

ذخایر طبیعی سنگ آهک کارست را تشکیل می دهند که از نظر تیزی دارای تیغه های تیز و برنده ای می باشند . این مکان جز فهرست یونسکو و میراث جهانی اعلام شده است، این سایت بازدید کنندگان را به خود جذب می کند که می توانند مکان را با مسیرهای پیاده روی تماشا کنند .

جاذبه های ماداگاسکار
جاذبه های ماداگاسکار tsingy
 جاذبه های ماداگاسکار tsingy

۱٫ Ile Sainte Marie ایلی سنت ماری

جزیره ی بی نظیر که در سواحل شرقی سرزمین اصلی ماداگاسکار قرار دارد و واقعا برای مسافران بهشت ​​است. این جزیره و جزایر اطراف آن در قرن هفدهم و هجدهم توسط دزدان دریایی  کشف شده اند، که گنجینه های خود را در آنجا پنهان می کردند. اما امروز مقصد مهم تعطیلات رسمی در ماداگاسکار است که برای حمام کردن، اسکله و شن و ماسه پودر مانند عالی است!

 

ایل جاذبه های ماداگاسکار
جاذبه های ماداگاسکار
جاذبه های ماداگاسکار

 

همراه سایت برترین جاذبه ها باشید با معرفی بهترین و زیباترین مناظر و اماکن کشور آفریقایی ماداگاسکار     5. پارک ملی Isalo اسالو قبیله Bara این سایت را به عنوان مکان مقدس خود تلقی می کند: مکان های دفن توسط سنگ ها مشخص شده اند. سازه های سنگ آهک باستان به دوره ژوراسیک می پیوندند و چشم انداز سورئال را ایجاد می کنند. این پارک همچنین دارای قنات ها، جنگل ها، نخل ها و تپه های جنگلی است که می توانند در یک تور پیاده روی مورد بررسی قرار گیرند.   4. Antananarivo پایتخت و همچنین بزرگترین شهر ماداگاسکار و شهری هیجان انگیز و پر جنب و جوش در آفریقا است. Antananarivo دارای ساختمان های تاریخی متعدد و آثار میراثی غنی و متنوع است.   3. خیابان Baobabs جاده خاکی بین Morondava و Belon'i Tsiribihina در معدن Menabe یافت می شود که معروف ترین جاده در نوع خودش در جهان است. درختان غول پیکر که در اطراف این بخش رشد می کنند، آن را نیز قابل شناسایی کرده است و وجود درختان Baobabs این جاده خاکی را محل بیشترین بازدید توریست ها قرار داده است   2. پارک ملی Tsingy de Bemaraha ذخایر طبیعی سنگ آهک کارست را تشکیل می دهند که از نظر تیزی دارای تیغه های تیز و برنده ای می باشند . این مکان جز فهرست یونسکو و میراث جهانی اعلام شده است، این سایت بازدید کنندگان را به خود جذب می کند که می توانند مکان را با مسیرهای پیاده روی تماشا کنند . ۱٫ Ile Sainte Marie ایلی سنت ماری جزیره ی بی نظیر که در سواحل شرقی سرزمین اصلی ماداگاسکار قرار دارد و واقعا برای مسافران بهشت ​​است. این جزیره و جزایر اطراف آن در قرن هفدهم و هجدهم توسط دزدان دریایی  کشف شده اند، که گنجینه های خود را در آنجا پنهان می کردند. اما امروز مقصد مهم تعطیلات رسمی در ماداگاسکار است که برای حمام کردن، اسکله و شن و ماسه پودر مانند عالی است!    

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند