McMurdo Sound، قطب جنوب. محدوده آب های یخ زده و تکه های بزرگ یخ ، McMurdo Sound مرکز تحقیقاتی مهم برای دانشمندان است. به گفته آنها، در مکان هایی مانند این نوع اولیه زندگی ممکن است آغاز شده باشد.

سازه های شگفت انگیز یخ در سطح و دنیای زیر آب درخشان در McMurdo Sound از دیدگاه کنجکاو انسان ها پنهان می شوند. دانشمندان و گردشگران بسیار کمی با یک نگاه اجمالی به این جهان مبهم نظر می کنند  . حیات وحش نیز بسیار چشمگیر است: orcas، شیردریایی، آدلی و پنگوئن امپراتور چند تا از حیوانات قطب جنوب در منطقه McMurdo هستند . مناظر یک تصور از یک سیاره متفاوت را ایجاد می کند. گردشگران کمی از قطب جنوب بازدید می کنند که معمولا به شبه جزیره قطب جنوب می روند، اما بازدید از سایر قسمت ها از جمله مک موردو نیز در حال رشد است. اگرچه گردشگری در اینجا پیچیده است، اما برخی گزینه ها وجود دارد. . اما قطعا یک مکان دیدنی برای دیدن حداقل یک بار در طول عمر افراد است .

چرا به آنجا برویم؟

قطب جنوب قطعا یکی از دور افتاده ترین مکان های زمین است که زیبایی های کم نظیری دارد .

چه وقت به آنجا برویم؟

در طول تابستان قطب جنوب – از ماه نوامبر تا مارس. فصول دیگر سال بسیار سرد و تاریک است.

چگونه می توانم به آنجا بروم؟

IAATO و Spirit of Enderby تورهایی را برای افراد به قطب جنوب ارائه می دهند . همچنین پروازها از Punta Arenas (شیلی)، کیپتاون (آفریقای جنوبی) و Qantas (استرالیا) در دسترس هستند.

قطب جنوب

قطب جنوب

قطب جنوب

قطب جنوب

قطب جنوب

قطب جنوب

قطب جنوب

قطب جنوب

قطب جنوب

قطب جنوب

قطب جنوب

قطب جنوب

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4.6 / 5. تعداد آرا: 51

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!