شهر واشنگتن یکی از شهرهای معروف کشور آمریکا است ، با معرفی جاهای توریستی و گردشگری شهر واشنگتن همراه سایت برترین جاذبه ها باشید

 

1 . پارک ملی المپیک و جنگل Rain Hoh

پارک ملی المپیک و جنگل باران Hoh

پارک ملی المپیک از سواحل اقیانوسی اش تا قله کوه های جالبش، با مناظر بی نظیری ادامه دارد.ده ها ساحل دیدنی، درختان انبوه در جنگل Rain Hoh،دریاچه ها، چشمه های آبگرم ، آبشارها و گلخانه ها ، در میان بسیاری از جاذبه های دیدنی طبیعی، برای بازدید در این محل وجود دارد.

 

2 . مرکز سیاتل

مرکز سیاتل

مرکز فضایی سیاتل و مونوریل برای نمایشگاه جهانی سال 1962 به عنوان یک جاذبه گردشگری ساخته شد و پارک ها، سالن های ورزشی و رستوران ها را شامل می شود. از جمله گزینه های گشت و گذار جدید، آثار شیشه ای رنگی درباغ چیولی و شیشه و نمایشگاه های موسیقی در پروژه تجربه موسیقی است.

 

3. آینده پرواز

هواپیما بزرگ محموله
 

حتی کسانی که دوستداران هواپیما نیستند، احتمالا تحت تاثیر بزرگترین ساختمان جهان خواهند بود – کارخانه بوئینگ در شمال سیاتل در اورت. در حقیقت، منطقه سیاتل مقصدی برای موزه هوا پیماهای پروازی در سیاتل و هواپیماهای مشغول پرواز در فرودگاه بین المللی SeaTac است.

 

4. جزایر سن خوآن

جزایر سان خوآن

جزایر سن خوآن شناخته شده ترین جزایر واشنگتن است، و چهار تا از بزرگترین آنها به راحتی توسط کشتی قابل دسترسی می باشد. هر کدام ترکیبی از گالری ها، رستوران های غذاهای دریایی و پارک ها، از جمله پارک ملی تاریخی جزیره سن خوان است.

 

5 . پارک ملی کوه رینیر

پارک ملی کوه رینیر

کوه رینیر (14410 فوت) یکی از زیستگاه های زیست محیطی آتشفشانی در کوه های آبشاری است . همچنین به عنوان کوه تاکوما شناخته می شود، کوه رینیر در مرکز پارک ملی قرار دارد. برای بازدید آب و هوا در تمام سال مساعد است. جاذبه های دیگر در فاصله ای کم از پارک قرار دارند.

ادامه دارد …..

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 2.1 / 5. تعداد آرا: 7

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!