ادامه معرفی اماکن تاریخی و دیدنی شهر شیگاگو

6 – موزه موسسه شرقی

موزه موسسه شرقی
موزه موسسه شرقی، واقع در پردیس دانشگاهی شیکاگو، به حفظ و ارائه آثار باستان شناسی و هنر خاور نزدیک اختصاص داده شده است. برخی از آثار تاریخی شامل آثار و بقایای تاریخی کاوش شده در مصر، سودان، عراق، ترکیه و فلسطین می باشند.

7  – برج ویلیس

ویلیس برج SkyDeck

ساخت برج ویلیس سه سال طول کشید و در سال 1974 برای بازدید عموم آماده شد. این ساختمان 1353 فوت بالاتر از زمین قرار دارد. در طبقه 103، یک جعبه شیشه ای به نام Ledge، از ساختمان بیرون زده و این امکان را به بازدیدکنندگان میدهد که ایستاده و شهر را زیر پایشان به طور مستقیم ، نگاه کنند.

 

8 – کنسرواتوار پارک گارفیلد

کنسرواتوار پارک گارفیلد

کنسرواتوار پارک گارفیلد که در اوایل دهه 1900 ساخته شد، یک باغ گیاه شناسی تاریخی است. در باغ ها گیاهانی را نگهداری می کنند که در پارک ها و باغ های متعدد شهر استفاده می شوند. برخی از باغ های اصلی عبارتند از: باغ کودک، باغ تظاهرات و باغ مونه که بر اساس باغ کلود مونه در Giverney، فرانسه، ساخته شده است.

9  – پارک لینکلن 

لینکلن پارک

پارک لینکلن یک فضای سبز 6 هزار متری در امتداد دریاچه میشیگان و بزرگترین پارک شیکاگو است. همچنین یکی از قدیمی ترین باغ وحش های کشور است. برای کسانی که می خواهند از فضای باز لذت ببرند، زمین های بازی، مسیرهای دوچرخه سواری، مسیرهای پیاده روی و سواحل دیدنی هم وجود دارد.

 

10  –ساختمان Rookery

 

ساختمان روحانی

ساختمان Rookery توسط معماران، دانیل برنهham و جان ، در سال 1888 طراحی شده بود، لابی و پاسیو داخلی در سال 1907 توسط فرانک لویود رایت، بازسازی شد. این ساختمان 12 طبقه دارای آرایه هایی به سبک رومی است، در ساخت فضای داخلی و حیاط نیز از سنگهای واقعی استفاده شده است.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!