برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی دنیا
دیدنی های لیختن اشتاین

مکان های دیدنی لیختن اشتاین

با ادامه معرفی جاهای دیدنی و توریستی کشور بسیار کوچک و اروپایی لیختن اشتاین  همراه سایت برترین جاذبه ها باشید

 

۶- شهر شان و جشنوارۀ لیختن اشتاین

 

شاون و جشنواره لیختن اشتاین

سه کیلومتری شمال وادوز ، یک شهر کوچک صنعتی شلوغ قرار دارد. که بخاطر بنیادهای قدیمی قلعه رومی اش مشهور است. در یک مکان زیبا و در بالای این شهر، کلیسای قرن ۱۸ میلادی ماریا zum Trost است که مناظر زیبای آن، نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. این شهر از قدیمی ترین شهرهای لیختن است.

۷- لذت آشپزی در تریسنبرگ (Triesenberg)

 

لذت آشپزی Triesenberg

بزرگترین شهر در لیختن اشتاین، تریسنبرگ است. که در یک مکان زیبا در وسط درۀ کوهستانی و در شش کیلومتری پایتخت وادوک قرار دارد.  این روستا نه تنها به خاطر گویش های مختلف، بلکه بخاطر برگزاری جشنوارۀ غذا که هر ساله از اواسط اکتبر تا پایان ماه نوامبر برگزار می شود، شناخته شده است.

 

۸- پیاده روی مسیر تاریخی Eschnerberg

پیاده روی مسیر تاریخی Eschnerberg

با توجه به محیط منطقه آلپ و شهرها و روستاهای عجیب و غریب آن، لیختن اشتاین بهشتی برای مسافرین است که علاقه مندان به فضای باز را از سراسر اروپا به قله های کوه، دامنه ها و دره ها، جذب می کند. مسیر تاریخی Eschnerberg ، مسیری ۱۵ کیلومتری و از محبوب ترین مسیرهای پیاده روی است، که شهرهای بندرن و شلنبرگ را به هم متصل می کند.

۹- سرگرمی زمستانی در مالبون

 

سرگرمی زمستان در مالبون

شهر کوچک زمستانی در تابستان! که به عنوان تنها اقامتگاه زمستانی در لیختن اشتاین، مشهور است. در حال حاضر مکانی زیبا برای علاقه مندان به ورزش های زمستانی است. در Malbun در نزدیکی دره Saminatal، Malbun پوشیده از برف است که منجر به ایجاد مکانی مناسب برای بازی اسکی شده است.

۱۰- قلعه های کشور: Schellenberg

قلعه های کشور: Schellenberg

لیختن اشتاین به پنج قلعه ختم می شود که دو تای آنها باقی مانده اند: Schloss Vaduz ، که خانه پادشاهان کشور بوده  و Burg Gutenberg که در روستای Balzers واقع شده است.  از دیگر قلعه ها، تنها خرابه هایی بر جای مانده است.  اگر شما مشتاق بازدید از این مناطق هستید، Schellenberg  مکانی است که این دو قلعه در آن قرار گرفته اند.

با ادامه معرفی جاهای دیدنی و توریستی کشور بسیار کوچک و اروپایی لیختن اشتاین  همراه سایت برترین جاذبه ها باشید   6- شهر شان و جشنوارۀ لیختن اشتاین   سه کیلومتری شمال وادوز ، یک شهر کوچک صنعتی شلوغ قرار دارد. که بخاطر بنیادهای قدیمی قلعه رومی اش مشهور است. در یک مکان زیبا و در بالای این شهر، کلیسای قرن ۱۸ میلادی ماریا zum Trost است که مناظر زیبای آن، نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. این شهر از قدیمی ترین شهرهای لیختن است. ۷- لذت آشپزی در تریسنبرگ (Triesenberg)   بزرگترین شهر در لیختن اشتاین، تریسنبرگ است. که در یک مکان زیبا در وسط درۀ کوهستانی و در شش کیلومتری پایتخت وادوک قرار دارد.  این روستا نه تنها به خاطر گویش های مختلف، بلکه بخاطر برگزاری جشنوارۀ غذا که هر ساله از اواسط اکتبر تا پایان ماه نوامبر برگزار می شود، شناخته شده است.   8- پیاده روی مسیر تاریخی Eschnerberg با توجه به محیط منطقه آلپ و شهرها و روستاهای عجیب و غریب آن، لیختن اشتاین بهشتی برای مسافرین است که علاقه مندان به فضای باز را از سراسر اروپا به قله های کوه، دامنه ها و دره ها، جذب می کند. مسیر تاریخی Eschnerberg ، مسیری ۱۵ کیلومتری و از محبوب ترین مسیرهای پیاده روی است، که شهرهای بندرن و شلنبرگ را به هم متصل می کند. ۹- سرگرمی زمستانی در مالبون   شهر کوچک زمستانی در تابستان! که به عنوان تنها اقامتگاه زمستانی در لیختن اشتاین، مشهور است. در حال حاضر مکانی زیبا برای علاقه مندان به ورزش های زمستانی است. در Malbun در نزدیکی دره Saminatal، Malbun پوشیده از برف است که منجر به ایجاد مکانی مناسب برای بازی اسکی شده است. ۱۰- قلعه های کشور: Schellenberg لیختن اشتاین به پنج قلعه ختم می شود که دو تای آنها باقی مانده اند: Schloss Vaduz ، که خانه پادشاهان کشور بوده  و Burg Gutenberg که در روستای Balzers واقع شده است.  از دیگر قلعه ها، تنها خرابه هایی بر جای مانده است.  اگر شما مشتاق بازدید از این مناطق هستید، Schellenberg  مکانی است که این دو قلعه در آن قرار گرفته اند.

امتیاز بازدیدکنندگان به مطلب

جذابیت تصاویر
مفید بودن معرفی

امتیازها

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
۱۰۰ bigtheme

این مطالب مرتبط را از دست ندهید !

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهی بگذارید

avatar
  خبرنامه سایت  
اطلاع از

تبلیغات

برچسب‌ها

استانبول استانبول تور استانبول گردی اهرام مصر بهترین بازارهای استانبول بهترین جزایر دنیا بهترین سواحل دنیا جاذبه هاي تفريحي استانبول جاذبه های اروپا جاذبه های استانبول ترکیه جاذبه های امریکای جنوبی جاذبه های تاریخی استانبول جاذبه های توریستی آفریقا جاذبه های توریستی اروپا جاذبه های توریستی استانبول ترکیه جاذبه های توریستی ژاپن جاذبه های شهر استانبول جاذبه های قاره آفریقا جاذبه های قاره اروپا جاذبه های چین جاذبه های کشور آمریکا جاذبه های کشور اتریش جاذبه های کشور امریکا جاذبه های گردشگری آفریقا جاذبه های گردشگری اروپا جاذبه های گردشگری دنیا جاذبه های گردشی استانبول جاهای دیدنی تایلند جاهای دیدنی قاره آفریقا جزایر تفریحی دنیا جزایر کارائیب حیوانات شگفت انگیز حیوانات شگفت انگیز جهان حیوانات شگفت انگیز دنیا دیدنی های اروپا زیباترین جاهای دنیا زیباترین جزایر توریستی دنیا زیباترین جزایر جهان زیباترین جزایر دنیا زیباترین سواحل دنیا زیباترین سواحل دنیا+عکس طبیعت زیبای ژاپن مناطق توریستی ژاپن مناظر زیبای ژاپن مکانهای دیدنی تایلند